Suzuki GSX-R 600 (2001)

Vlastník Dawoo
Vloženo 13.4.2023
Aktualizováno 13.4.2023

Bike just for fun, first 600ccm

První dojmy - Skoro celý život jsem chtěl litry ;D (teoreticky, hned jak jsem začal mluvit) zažít tu sílu, brutalitu, adrenalin ... Občas jsem si půjčil 6ku od kámošů, ale pořád jsem měl stejný názor ... až jednou mě ukecal jeden, abych o tom uvažoval, že budou zajímavé projížďky se stejnými "koňmi" :D

Nějaké ty zkušenosti s tím, co bych opravdu chtěl už mám, takže jsem hledal nějaký zachovalý stroj na ježdění pro "rohlíky" :D

Jízda - oproti litrům klidnější jízda s menší dávkou stresu. Sem nevěděl, že kolem silnic jsou pěkný scenérie (stromy, kopce, skály ...)
Motor - klidný, předvídatelný bez nějakých razantních špiček
Brzdy - drží notu s ostatními GSX-R, jsou rozvážnější a člověk musí přemýšlet dopředu
Podvozek - klasický sport, kde je pohodlí asi až na 5. místě za aerodynamikou, tuhostí biku
Ovladatelnost - tady je za zajímavost, která mě baví. Lehkost 6-tek (motor, váha), která je na silnici znát a člověk nemusí tolik myslet na dávkování akcelerace, 6-ka to vždycky nejak pobere :D
Spolujezdec - relativně ještě rozumná sedačka, na delší vyjížďky to ale asi nebude
Úložný prostor - lékárnička a snickerska
Spotřeba - oproti litru velká změna, to samé u pneu a brzdových destiček :D
Servis - běžný
Poruchy - zatím nic (najeto cca 6.000km)

Více na: https://www.motorka.../motorka/?mid=134997