Indian Chieftain Dark Horse (2017)

Vlastník Peponi65-T5P
Vloženo 11.3.2023
Aktualizováno 14.3.2023

Můj vysněný Wakantanka ... Je to asi sen každého chlapa co má rád motorky s historií která se píše od roku 1901

První dojmy - Na této jsem se zatím nesvezl , protože počasí , ale v září loňského roku jsem koupil Indian Roadmaster a ještě ten den kdy jsem si ho vezl domu jsem se dostal do skrumáže s jedním asijcem na Ducati Diavel a tak se můj sen o krásné motorce pomalu rozplýval. Naštěstí pojišťovna vše vyřešila a když dorazily peníze nezbylo než sehnat jinou.

Motorku bych doporučil pro - Asi každému kdo má rád Americké motorky , sílu a pohodlí

Doplňky na motorce - Padáky , předkopy, kamera vpředu i vzadu, opěrka řidiče a nosič s opěrkou pro spolujezdce, výfukový systém rinehard , aj. videjko zde
sorry za tu reklamu ... moc s tím neumím

Začnu u kamaráda co na takovém stroji najezdil cca 80tis kilometrů , Jednou když jsem se u něj objevil tehdy na své Suzuki VStrom 1000 , nabídl mi jestli se chci svézt na pořádné motorce ... Měl jsem dřív i choppery ( SuzukiVL 800 Volusia a Honda VTX 1300) , půjčil mi jí a jako kdyby přirostla k tělu ... od té chvíle jsem už jen přemýšlel jak se k takové motorce dostat. Na chatu po rodičích jsme s manželkou neměli čas a tak jsme se rozhodli nemovitost prodat a koupit vysněného Indiana. A jak píšu v prvích dojmech ... ještě ten den kdy jsem si koupil Indian Roadmaster, jsem o něj po ujetí prvních cca 350 km zase přišel. Chvíli jsem si říkal jestli to není nějaký blbý osud že mi třeba motorka nebyla souzená ale nakonec jsem se rozhodl že to nevzdám a koupím si jí znovu a i když se mi za peníze které jsem investoval do té první nepovedlo sehnat stejnou tak jsem koupil Chiefteina Dark Horse . Uvidíme jak se spojíme při jízdě ...

Baba_Aga
Baba_Aga napsal 18.03.23 v 16:59

Ty Indiany mají opravdu neotřelý a originální design, vypadá to úžasně. Ovšem ta červená v příkopě...Džííízes...to je neštěstí To by mě asi jeblo,dát raketu za takovou motorku a potom tohle... Bílá je pěkná, ale příznávám se ta červená je hezčí .

Hlavně bez nehody.

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 14.03.23 v 12:47 10b.

moc moc pěknej kousek .
Můj velký a zatím nedostižný sen
( bohužel jsem nedědil,ale pořád věřím že se zadaří ) .
Jinak přeji hodně spokojených km a užij si jí mnohem víc než tu předešlou .
Tak čus a snad někdy někde na cestách .

Willimery
Willimery napsal 14.03.23 v 12:11 10b.

Ahoj , vítej do klubu indiánů přišel jsem k němu stejným způsobem z pozůstalosti .
Tak hodně štěstí, a kolami dolů. Ta bílá je pěkná.
Starého po bouračce jsi prodal?

Myschan
Myschan napsal 13.03.23 v 12:16 10b.

Co napsat? Jedním slovem paráda

Medved
Medved napsal 13.03.23 v 09:27

To by mne Pepo zajimalo, co za mastodonta si koupis priste ... po Goldovi a Chieftainovi uz moc prostoru nemas . Neni to uplne moje pinta piva, ale je to krasny - majestatni. Uzij si to!