Aprilia ETV 1000 Caponord (2003)

Vlastník smuherr
Vloženo 22.1.2023
Aktualizováno 22.1.2023

Jak šel čas...

Vloženo: 14.03.2024, Uskutečněno: 14.03.2024, Stav tachometru: 49970 km, Zhlédnuto: 93x

Takže po dlouhé době se dost věcí změnilo. Párkrát jsem se projel a začlo se investovat. Olej, filtry, rozšíření padacího rámu, držák kufrů, přídavná světla, držák telefonu, usb zásuvka, blastry, nová spojka, podtlakové hadičky, příruby vstřikovačů baterka a dost dalšího. Problémy začaly tím, že jsme na motorce najel cca 500km a začal klepat motor. Pro mě nepochopitelná věc u tohohle motoru, ale bohužel se stalo. Odvezl jsem ji do jednoho servisu, nebudu raději jmenovat, tam dva měsíce stála, abych následně zaplatil za to, že se na ní nikdo ani nepodíval a diagnozu si vymysleli... Nakonec nás zachránil pán z Brna a ozval se mi na skupině s tím, že má motor. Nechtělo se mi do výměny motoru, ale v takovém stavu ji nikdo nekoupil, takže došlo na nejhorší...
Nyní motorka jezdí, udělalo se toho opravdu hodně, když byl motor venku, nebudu vše vypisovat, to by bylo na dlouho, ale hlavně už se jezdí a nejspší nakonec zůstane doma.
Poslední doplnky jsou vyšší plexi a deflektor, led H4 a vlastně i ostatní žárovky osvětlení, zvýšení na přepákování, svýšené sedlo, zvýšená řidítka. Nyní už jen zbývá sehnat kufry, přezout na jiné pneu a vyměnit rychlospojky, které již mám a snad bude dobře sloužit.