Yamaha FZ8 N/S (2013)

Vlastník Fanťyč
Vloženo 27.6.2022
Aktualizováno 27.6.2022

Fešná a hodná mašinka, která snad dlouho poslouží :)

Motorka koupena od http://www.automotocerveny.cz/

Yamaha FZ1 Fazer: Stáří a podle toho co jsem četl to není na delší cesty a ty bych sem tam rád.
Yamaha FZ6 Fazer S2: FZ8 Fazer se mi líbil o něco víc

První dojmy - První jízdy jsem se celkem bál. Protože řidičák jsem dělal před 5ti lety a od té doby jsem na ničem neseděl a předchozí zkušenosti mám jako náctiletý na Kentoye Lens 125, takže se dá říct, že téměř žádné. S velkým respektem jsem nasedl a vyrazil. Pravdou je, že o vlastnostech motorky jsem si dost načetl a tak jsem tušil co mě čeká. Jako například výkon motoru, který je do 7000 otáček klidný a ani začátečník se ho nemusí bát. Nad 7000 je to už něco jiného. Motor pěkně ožívá a já raději zpomaluji, protože důvěra v mé schopnosti se s rostoucími otáčkami snižuje.

Motorku bych doporučil pro - Myslím si, že když člověk nebude bezmyšlenkovitě tahat za plyn, tak bych ji klidně doporučil i začátečníkům. Přeci jen to vidím stejně jako u aut. Také po autoškole nekupujete auta podle výkonu, ale koupíte si to co chcete a pak se s ním učíte.

Doplňky na motorce - Moto koupena s těmito úpravami:
Výfuk Ixil Dual Hyperlow
Scottoiler vSystem automatické mazání řetězu (blbost a proto odstraněno)
Držák SPZ (problém na STK a proto jsem vrátil originální)
Zásuvka 12V
Padací rám

Úpravy po koupi:
kappa kouřové plexi

Zatím nemám moc najeto a s moto se ještě sžívám.
Ale co bych mohl už teď pochválit jsou brzdy, které jsou přesně podle mého gusta.

JoskaF40
JoskaF40 napsal 01.08.22 v 09:27 10b.

Krásná motorka, tak ať slouží a jsi spokojený