Ostatní cestovní (2021)

Vlastník McbucekMiki
Vloženo 26.4.2022
Aktualizováno 29.4.2022

Motorka Taro , je to Čína , ale super. Je dcery a zatím bez problému

Motorka koupena od FIRMA:Martin Kuchař - LevnéMOTO Centrum - Vše naprosto v pohodě

První dojmy - Je to super sport jede pěkně na 125 ccm vypadá skvěle

Motorku bych doporučil pro - pro začínajícího jezdce s A 1 naprosto dokonalé. Pro někoho kdo nepotřebuje světoznámou značku tak super

Doplňky na motorce - vše v základu

Jízda v pohodě, všechno v plastu, na to, že je to Čína tak super. Přesná kopie Kawasaki Ninja za super cenu, Řazení, brzdy, jízdní vlastnosti vše naprosto v pohodě

McbucekMiki
McbucekMiki napsal 27.04.22 v 12:01

A to mám ještě skútr od nich a ten samý příběh. Již po dvou serviskách na obou "Čínách" Přes 2 000 km a naprostá spokojenost. Obě motorky byli nové a ještě jsou v záruce. Taro je loni z Února a skútr loni z Června

McbucekMiki
McbucekMiki napsal 27.04.22 v 11:45

Díky Pali, když jsem jí motorku sháněl chtěl jsem skútr. S tím mě ale poslala do "řitě" , prý táto já chci silnici. Tak jsem hledal a našel tohle. Samozřejmě jsem byl taky skeptický, ale řekl jsem si, že záruku 2 roky má každá motorka a pak děj se vůle boží. Udělá si papíry na auto a třeba přestane jezdit nebo si koupí silnější a dodělá papíry samozřejmě. Zatím, protože jsem na tom už "pár" kilometrů najel tak za mě zatím naprostá spokojenost. Motorka má již po dvou serviskách a zatím žádný problém. Pošlu odkaz na prodejce-http://motochina.cz/produkt/taromoto-supersport-125-efi kde se můžeš podívat na stránky. Jinak mohu poslat i fotky až přijede ze školy . Měj se fajn a taky přeji mnoho km bez problému

pali3x
pali3x napsal 27.04.22 v 09:29 9b.

Na prvý pohľad to nevyzerá zle, ale... Ako to bude so servisom?
Čo tak pozerám po "bazoši", tak na trhu je kopec 125 ccm motoriek s malým nájazdom, za skvelú cenu. Osobne radšej nejakú "tradičnú" značku, ale "čínu"
Aj keď sa už pomaly rozťahujú na našom trhu aj autami (DongFeng...). Motorky tu majú už dávno. Ale o Taro som ešte nepočul.

Hlavne prajem dcére všetky šťastné kilometre