Ostatní cestovní (1975)

Vlastník Labus
Vloženo 8.4.2010
Aktualizováno 20.4.2010

tato mašina byla vyrobena Československou státní firmou TDV. Já jsem ji dostal na základě pořadníku v roce 1980. Poprvé jsem zažil vítr ve vlasech a poprvé si taky nabil kušnu při jízdě po dvou kolech...

od roku 1983 byla zazimovaná ve sklepě a vytažena byla až v roce 2001 kdy jí na dva roky osedlal syn. Následně byla bezúplatně pronajata jinému svišti, který ji v roce 2007 navrátil ve stále původním stavu. Do roku 2009 byla sedlána mou dcerou a nyní zase odpočívá ve sklepě. Stav je téměř nového stroje... stará poctivá Československá práce. Pak už přišli jen samá pozitiva v podobě kolobrndy s bantamovými kolečky a koženkovou sedačkou

P.S. foto je autentické z roku 1980 a zachycuje onen uvedený stroj i s mou maličkostí ) která již v té době byla oblečena do "skoro Adidas" soupravy

Tomino
Tomino napsal 09.04.10 v 13:41

Parádní dělo taktéž jsem vlastnil a pokoušel jsem na něm první stunt výstupy i když většinou nechtěné Tak ať slouží vesele dál zase jiným svišťům

bandit12
bandit12 napsal 08.04.10 v 19:02

Dobrej stroj.Měl sem ho taky.Krásnej modrej lak a oranžový sedlo.Pamatuju si jak babička dycky šílela,když sem jezdil po dvou kolech