Honda CRF1000L Africa Twin (2016)

Vlastník Wilda_CZ
Vloženo 26.4.2022
Aktualizováno 12.5.2022

Vloženo: 12.05.2022, Uskutečněno: 08.05.2022, Stav tachometru: 6897 km, Zhlédnuto: 12x

S Africou přišla i nová helma Nexx X.WST 2 Rockcity - pohodlná, měkká, se sluneční clonou. Přední ventilace přivádí vzduchu dost a je to docela ochlazující (rozdíl mezi otevřeným a zavřeným předním větrání je i slyšet). U ventilace na vršku helmy nedokážu poznat, jestli je otevřená nebo zavřená - žádný proud vzduchu necítím a ani neslyším. Trošku jsem počítal, že helma bude o něco tišší...

Nic méně větším problémem bylo poměrně značmé mlžení plexi. To naštěstí vyřešil v balení dodávaný pinlock 70. Instalace vážně jednoduchá, stačilo sundat plexi, nasadit pinlock a fakt se to přestalo mlžit

• Startovací tlačítko

Africa po nastartování hned chcípala, ale když jsem startér podržel chvilku déle, normálně běžela. Po krátkém pohledání na netu jsem zjistil, že je to běžná nemoc Afric. Zatím stačilo rozebrat, profouknout, očistit konta

Typ: Oprava
    Vloženo: 06.07.2022
    Uskutečněno: 06.07.2022
  • Rozšíření stupaček + tank pad

Originální stupačky jsou na Africe poměrně malé - objednal jsem tedy rozšíření (viz foty). Montáž snadná - na každé stupačce stačí vyšroubovat jeden šroubek, který drží gumu a kovovou platličku, nasadit rozšíření a přilo

Vloženo: 18.06.2022
    Uskutečněno: 14.06.2022
  • Rozšíření plexi a vak na řidítka

Na Africe se kromě kufrů nedostává úložného prostoru na drobnosti a tak jsem se to rozhodl pro vak na řidítka s průhlednou folii na mobil/navigaci - viz fotky. Pro ještě větší komfort při dálničním cestování jsem přidal

Vloženo: 03.06.2022
    Uskutečněno: 03.06.2022