Aprilia RSV 1000 R (2002)

Vlastník Dablicek200Mph
Vloženo 13.4.2022
Aktualizováno 8.11.2022

Fáze 2 + vyzvednutí

Vloženo: 05.11.2022, Uskutečněno: 30.10.2022, Stav tachometru: 24010 km, Zhlédnuto: 10x

Přišla řada na ložiska řízení. Jak jinak, zase pěkně origo i když o válečkových jsem taky chvilku uvažoval. Mrklo se rovnou na ventilové vůle a zčekovali rozvody. Nemuselo se na ně prakticky ani sáhnout. Vše perfektní.

Takže dorazila řada na brzdy a jejich kompletní generálku. A že ji fest chtěli.
Dál následovalo pár blbůstek typu odstranění nevkusných diodových humus blinkrů a jejich náhrada pěkně za originály. Už z ní zase začínala být ta luxusní, naprosto dokonalá kočička.
Ruku v ruce s blinkry šla i výměna cirkusáckých nádobek na kapalinu. Ano, správně - zase za originální.

No a máme hotovo.
Mimi dokonce stihla dostat i jednu hodně velkou poklonu od Mistra Huga, kterému bych chtěl tímhle zase hodně poděkovat za naprosto famózní práci.
Nikomu jinému bych ji nesvěřil!!!

Jo, a že smeká. Motorka totiž funguje naprosto excelentně.
Já mu říkal, že je lepší než ta novější. Už pochopil.
Teda bez tlumiče řízení, ve kterém byl právě nakonec problém.

Zbývalo už jen nahodit Hujdu, zalarmovat posilu a vydat se na tandemu pro ni.
Byl z toho naprosto luxusní výlet a já si zase po dlouhé době zařval do helmy, jak muže být sakra motorka takhle skvělá! Je naprosto božská.
Stihli jsme i rodinné foto.

NiLu (127) napsal 06.11.2022 v 18:42

Moc pěkná práce a souhlasím, svoji Ninju bych také nikomu jinému nesvěřila!!! Nejlepší servisMAN široko daleko!

1 reakce

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph 06.11.2022 v 20:10

Jo, jsem do něj zamilovaný už dlouho.

• A do hajan

Jedna z krku, druhá zbývá. :-DD Druhé stojany nutnost a taky nová peřinka.

Typ: Dovolená
    Vloženo: 11.11.2022
    Uskutečněno: 11.11.2022
  • Fáze 1

Od momentu, kdy jsem motorku označil jako moje mimi (miminko), neuběhl snad ani jeden den, a jméno bylo na světě. Mimi. |-) Tohle už jí nikdo neodpáře. :-) A navíc je moje. |-) No, původní plán byl nechat tenhl

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 05.11.2022
    Uskutečněno: 15.10.2022
  • Výlet do servisu

Nahozená nová baterka - Lithiová. Jiné už v motorce nechci. Pořádný start-proud pro dvouvál a víc jak 2,5kg dole. Takže moje milovaná mille R je teď ještě víc R. :-P A hurá na pořádný servis. Čeká nás velká ložisk

Vloženo: 22.08.2022
    Uskutečněno: 13.08.2022