Suzuki GSF 1250 Bandit (2008)

Vlastník Kontič
Vloženo 17.3.2022
Aktualizováno 3.1.2024

Suzuki GSF 1250 Bandit ABS. Prostě jsem dal na doporučení známých, zkušených kamarádů a jsem nesmírně spokojený.

Motorka koupena od FIRMA:Motohouse Pardubice (Chrudim IV)

Honda CB 1300: Nesedla mi, špatná poloha nohou, na moji výšku byly nohy v hraně prolisu nádrže

První dojmy - Je to moje vůbec první motorka, kterou jsem mohl řídit. Takže za mě úlet jako prase. To zrychlení, ta síla při nízkých otáčkách, prostě áááááááá.

Motorku bych doporučil pro - Klidně pro úplného začátečníka, však je to v hlavě. Váha trochu větší, takže pro někoho kdo má drobek sílu. Jinak výška nerozhoduje.

Doplňky na motorce - -výfuk Dominator s homologací
-zadní top case
-CNC páčky

Prostě jsem dal na doporučení známých, zkušených kamarádů a jsem nesmírně spokojený. Mám ji druhou sezónu a pořád ještě nedokážu využít její potenciál.Pořád mě překvapuje jak je skvělá. Hrneš si pod 2 tis otáček a najednou za to vezmeš a voči máš až někde. Ovladatelnost super, motor bez problémů, brzdy dobrý. Od koupě jsem bojoval, že motka někdy nechtěla do otáček nad 5000. Nakonec to vyřešil nový palivový filtr na čerpadle. Manželka vzadu na origo sedle ale není moc spokojená, protože pořád sjíždí dolů. Spotřeba mezi 5-6 litry je taky ok.

Čadil
Čadil napsal 17.03.22 v 15:49 10b.

SUPER

Leatherboy
Leatherboy napsal 17.03.22 v 10:47 10b.

B12 je opravdu skvělá mašina. Pro mne je v nahatým provedení ještě o mnoho pohlednější než S-ko Ze zkušeností majitelů je motor prakticky nesmrtelný a při nezanedbané údržbě jsou nájezdy i hodně přes 100.000 km bez vážné závady zcela běžné a při rozumném jízdním stylu je spotřeba paliva v podstatě směšně malá. Výborná volba!

Já jsem při svých 207cm hledal vhodný stroj po 14-ti leté jezdecké pauze. B12 byla favoritem (dělal jsem kdysi motoškolu na B6), ale přece jen jsem měl obavu z bezpečného zvládání relativně silného stroje, druhou volbou bylo Varadero, které ale taky není vyloženě slabým strojem. Nakonec jsem zůstal při zemi a pořídil si silniční enduro Benelli 500 ccm s 35kW, abych se v klídku rozjezdil

Přeji mnoho zábavy a mnoho bezpečných kilometrů. Kolama dolů!

hansdorf
hansdorf napsal 17.03.22 v 06:51 10b.

Skvělá volba , banditi jsou k dostání za hubičku a s ohledem na jejich úroveň ,designovou i motorovou , na trhu nic lepšího neseženete. Tak ať se daří !