Suzuki DL 650 V-Strom (2021)

Vlastník cunado
Vloženo 28.10.2021
Aktualizováno 19.2.2022

Zimní montáž doplňků

Vloženo: 04.01.2022, Uskutečněno: 04.01.2022, Stav tachometru: 731 km, Zhlédnuto: 37x

Když se nedá jezdit, je ideální čas namontovat potřebné doplňky:
1) Vyšší plexi o zhruba 12 cm Kappa KD3112ST - oproti standardně dodávanému plexi je to při mojí výšce 187 cm obrovský skok k lepšímu, uvažoval jsem i o Givi Airflow, které nepochybně funguje ještě lépe a je výškově stavitelné, ale vizuálně se mi příliš nelíbí
2) Kryt motoru Kappa RP3101 K - kdybych chtěl jezdit nějaký větší offroad, tak bych volil asi jiný kryt, který je spíše uchycen k rámu než k motoru, případně k padacím rámům, ale budu jezdit max nějaké šotoliny, takže zvítězila menší ochrana a opět spíše vizuální stránka
3) Padací rámy Kappa KN3101 - co dodat - klasika, kterou má většina majitelů
4) Centrální stojan MP Kovo (=SW Motech) - slušná kvalita a mnohem lepší cena, než jinak dosti drahé centrální stojany, největší "sranda" je na závěr natahování pružinky, ale pořídil jsem si na to speciální hák a bylo to na pohodu, lze použít i delší šroubovák jako páku, ale to nechám šikovnějším:)
5) Aspoň plastové bástry - před zlomením páčky neochrání, ale proti větru a dešti fungují výborně, není zima na ruce ani při nižších teplotách

HonzaLK (0) napsal 06.02.2022 v 09:16

Koukám že jsme uvažovali stejně s tím krytem - těžkej off nikdy asi nepojedu, jako ochrana před bordelem a kamínkama to funguje parádně a vypadá celkem k světu. Jen je s tím brblačka při výměně filtru.. Mě se navíc tehdy povedla koupě na Alze jako rozbalený zboží o litr levnějš, nebylo co řešit. Jen škoda že mnohde uvádějí že je ze 4mm materiálu a realita jsou 2mm… No jo no. A jak to zvyšování, chystáš se na to?

Massakra (20) napsal 23.01.2022 v 23:23

Přesně jak píšeš s tím pexi Givi Airflow , podle recenzí USA jezdců je to nejlepší plexi na trhu. Také jsem uvažoval o koupi , ale vzhled mne odradil a koupím si Ermax.

jiřus69 (11) napsal 09.01.2022 v 13:09

• Kufry a jejich držáky

Tak nějak mi došlo, že pokud budu chtít v sezóně trochu pocestovat, tak budou potřeba nějaká zavazadla, volba nakonec padla na Givi Trekker Alaska a ke koupi mě pošťouchl i zimní výprodej na muziker.cz. Ke kufrům jsou s

Vloženo: 23.01.2022
    Uskutečněno: 23.01.2022