Harley Davidson FLFBS Softail Fat Boy 114 (2021)

Vlastník Horneťák900
Vloženo 17.10.2021
Aktualizováno 17.10.2021

Je to takový velký kladivo.Člověk si na to musí zvyknout.Je to o dost větší a těžší mastodont než Indian Scout Bobber, kterého též vlastním.Ale do Fatboye se člověk prostě musí zamilovat a já o něm snil hodně dlouho.

Motorka koupena od FIRMA:Harley-Davidson Brno (Brno-Černá P - Při koupi to byla pro mě premiéra, protože jsem na Harleyi předtím nikdy nejel.Prodejce mi vše ukázal a vysvětlil.A samozřejmě vše s úsměvem.Odjezd byl po vlastní ose od prodejny z Brna.

První dojmy - Z motorky mám velký respekt, ta síla tam jde znát.A ještě si nějakou dobu budu zvykat.Fatboy není úplně vhodný na ostré vracečky, spíše táhlejší zatáčky, ale to už je u takových motorek běžné.Je to spíš na klidnější projížďku.

Ještě nějakou dobu potrvá, než Fatboye dostanu lépe do ruky.Zatím mám najeto okolo 270 km.Motorka je relativně pohodlná na to, že je sedlo docela tvrdé.Už dlouho to byl můj sen a konečně jsem se dočkal.Díky omezené výrobě jsem si musel počkat až do října, než byl můj kousek vyroben a přepraven do Brna na prodejnu.Zatím zajíždím, takže si postupně zvykám.Přední brzda brzdí dobře na to, že je tam jen jeden kotouč na takovou váhu.Přeci 317 kg váhy už není žádný drobeček.Manipulace na místě je trošku posilovna, ale člověk si časem zvykne.Není to na žádný lítání, spíše na klidnější jízdu.Ale když člověk chce, tak i s Fatboyem se dá pěkně pojezdit.

Bonello
Bonello napsal 18.05.22 v 16:34 10b.

Pěknej a suprovej Harley,mám tlusťocha taky ve 107

Newtoon
Newtoon napsal 23.10.21 v 18:25 10b.

Parádní strojovna, ať ti dobře slouží ?

Kali88
Kali88 napsal 18.10.21 v 21:35 10b.

Fat Boy je prostě osobitá klasika, přeju hodně spokojených km

PSanec
PSanec napsal 18.10.21 v 12:36 10b.

Pořádnej Haryk..Pohodoví km.

pkkaca
pkkaca napsal 17.10.21 v 22:48 10b.

Paráda