Yamaha TDM 900 (2011)

Vlastník mino198
Vloženo 6.10.2021
Aktualizováno 29.10.2021

... konečne moja po dlhej dobe cakania

Honda XL 650V Transalp: Karburátor a vykon
Honda XL 700V Transalp: Výkon a dizajn

První dojmy - Prvé dojmy ... pekne silna, veľká akurat pre mňa . Mal som obavy z posedu ale sadla ako uliata.

Motorku bych doporučil pro - ... každému kto ma rad motorky. Je jedno aký je to model motorky. Hlavne je ze je jeho

Doplňky na motorce -

Čas zaobstarať si konečne veľkú motorku došiel potom ako som si poriesil bývanie, auto a založil rodinu. Presne podľa postupnosti a zodpovednosti. Vzhľadom k mojej vyške som pozeral len kategórie cestovných endur ktoré sa mi páčia naviac... Trénerka 700 bola horúci favorit aj preto lebo som si povedal ze po toľkých rokoch čakania si doprajem novú motorku no vziať od rodiny takmer 10 tisic Eur je dosť. Takže som sa vratil naspäť k motorkam ktoré som zvažoval uz davno. Transalp 650 a Tdm 900. Transalp sa mi páčil lebo je to enduro ako ma byt . 21 palcové koleso hovori za všetko aj o terenych schopnostiach aj keď ničiť motorku po kamenistych cestách a jamach som nemal v plane. Tdm 900 zase bola motorka na cestovanie. Nakoniec vyhrala tdm 900. Dôvod? 1. Vykon vyšší ako u Transalp. 2. Striekacka vs karbec.
3. som fanusik Yamahy ale nevravim ze ostatne motorky zavrhujem, ale srdcu najbližšia je Yamaha . Výsledok? Ja som spokojny. Motorka super. Presne postačuje nato co chcem. Cesta do práce, vyletik raz za cas. Ako som pisal mam rodinku takže vybehnem na výlet na motorke len sporadicky. Ak to napisem v matematickom formate tak asi takto: vykon+využiteľnosť +cena= Veľká spokojnosť.