BMW R 1200 GS (2010)

Vlastník Sete
Vloženo 19.7.2021
Aktualizováno 24.11.2021

Vloženo: 08.09.2021, Uskutečněno: 28.08.2021, Stav tachometru: 33974 km, Zhlédnuto: 29x

Původně jsme chtěli vyrazit v říjnu do Maroka, ale situace ohledně cest do této země je stále velice nejistá, tak jsme zvolili "plán B" a vyrazili na konci prázdnin do Rumunska. Cestou tam zastávka u Balatonu, pak jsme navštívili Eibenthál, jednu z českých vesnic v Banátu, mimochodem uzené koleno v místní restauraci je TOP! Poté jsme dali offroad podél přehrady Iovanu, jen škoda, že se jede pořád mezi stromy a přehrada není pořádně vidět. Další den jsme strávili v penzionu ve městě Vulcan a to z důvodu fakt hnusného počasí. Následovala cesta na Transalpinu a Transfagaraš, ale ani tentokrát nám nebylo počasí nakloněno - v nížinách bylo krásných 20°C, ale jak jsme vyjeli nahoru, byla hustá mlha a 3°C... Takže jsme obě vyhlášené silnice sice projeli, ale obzvláště z Fagaraše si budu pamatovat jen tu zimu a mlhu, neviděli jsme vůbec nic... No ale zase tam nebylo narváno
Každopádně týden je na Rumunsko zoufale málo, příště to budeme muset ještě o jeden týden natáhnout.

Martyp (75) napsal 09.09.2021 v 10:00

Mno, pěkný pěkný....

Mann (1525) napsal 08.09.2021 v 21:46

Smůla, na kopečky člověk vždycky potřebuje pěkné počasí, jinak jako by tam nebyl Mě teda více zajímá Banát než slavný Transfagaraš, takže škoda, že jste to jenom tak profičeli. přivítal bych více informací

Medvědtigr (2) napsal 08.09.2021 v 18:12