Harley Davidson Sportster XL 1200T Super Low (2020)

Vlastník michalides999
Vloženo 29.5.2021
Aktualizováno 29.5.2021

Táto motorečka mi sedí a užívam si ju aj keď je pravda že toto je môj prvý chooper
a ešte len zisťujem jeho možnosti a všetky s tým spojené pozitíva aj negatíva.

Motorka koupena od HD PREŠOV

První dojmy - Prvý dojem na jednotku a rešpekt. Do ruky mi samozrejme sadla keďže som už na nej sedel pred tým ako som si ju objednal v predajni. Tam som sa rozhodoval a skúšal a rozmýšľal až nakoniec padlo rozhodnutie kúpiť tento model.

Motorku bych doporučil pro - podľa seba by som motorku doporučil pre nižšie postavy a ženy, ako aj pre začínajúcich chooperov k naberaniu jazdeckých skúsenosti a zručností

Doplňky na motorce -

Proč jsem si vybral tento stroj ?
Mám 168 cm a s touto výškou sa výber veľmi "jzednoduší"
Skúsenosti z jázd stále naberám a to čo sa o týchto modeloch popísalo môžem len potvrdiť. Mám na nej najazdených len cca 3 tis. km a preto by som sa nerád teraz
vyjadroval ku technickým a fyzikálnym vlastnostiam stroja. To platí aj o servisovaní a spotrebách. Všetko si vyžaduje svoj čas a kilometre, ako aj jazdecké skúsenosti, hlavne prejazdy zákrut mi jasne ukazujú kde mám značné rezervy...
Táto motorka sa asi najlepšie cíti v zábere do kopcov čo si naplno užívam.
Dá se s moto i dobře cestovat ?
Jasne ale tie klasické dlhé trate som ešte nemal čas vyskúšať.
Ďalším faktom ktorý ma presvedčil je skutočnosť že v roku 2020 kedy som motocykel kupoval končila výroba tohto modelu a novšie už nebudú a tak keďže som chcel nový stroj nebolo čas váhať s jeho kúpou.
Záverom ale musím uviesť že tento môj koment časom doplním a upresním tak ako budú pribúdať zážitky a skúsenosti ...

Vaňas
Vaňas napsal 02.06.21 v 07:06 10b.

davidsochor
davidsochor napsal 01.06.21 v 07:55 10b.

Milan1963
Milan1963 napsal 30.05.21 v 12:42 10b.

Pěkný stroj, at' dělá radost .

PSanec
PSanec napsal 30.05.21 v 10:07 10b.

Pěknej Haryk,jen super km.

Kotrmelec76
Kotrmelec76 napsal 30.05.21 v 08:08 10b.