Triumph Speed Triple (2011)

Vlastník Rrrrka
Vloženo 2.2.2021
Aktualizováno 7.6.2022

Vloženo: 11.03.2021, Uskutečněno: 11.03.2021, Stav tachometru: 27800 km, Zhlédnuto: 13x, Firma: FIRMA:Motozákladna (Třinec (Staré Město))

Pomalu přicházejí doplňky a náhradní díly pro Triumpha, myslím jak na kosmetiku, tak samozřejmě na techniku Zkontrolovala se rovnost vidlí, vyměnila se brzdová kapalina černá jako bota. Ještě bude potřeba vyměnit chladící kapalinu, olejový filtr - předchozí majitel vyměnil olej, ale filtr ne, byl totálně zrezlý a špinavý Motorka byla sice za dobrou cenu, ale vylezla spousta nedokonalostí, s tím jsme počítali, přesto dost věcí, které nebyly viditelné na první pohled, překvapilo ... Bohužel předchozí majitel pravděpodobně pouze jezdil a moc nedbal na stav motocyklu...
S námi prochází znovuzrozením (Motozákladna Třinec
Vidle na tom byly podobně, předchozí majitel vyměnil olej, ale nevyměnil gufera a prachovky...
Možná jen naletěl špatnému servisu, nebudu soudit...
Jako další se dovařil a pak jsem vlastnoručně vybrousila, nový- původně ulomený doraz v brýlích. Zkontroloval se krk řízení, vyměnil se rezavý držák spz, přidala jsem držák na mobil (navigace ), přišel krásný polep víčka nádrže, taky přibylo pár eloxovaných a karbonových doplňků A další se chystají.
O tom zase příště

Raisto01 (90) napsal 12.03.2021 v 12:35+1

Nekdy je to peklo, jak se o to ty lidi nestaraji. Pokud motorky milujes, pak je to pro tebe zcela nepochopitelny. To znam

Hříbek (59) napsal 12.03.2021 v 12:23

Pěkně si ho ladíš taky už jsem na svýho pár serepetiček navěšil jsem zvědavy jak budou vypadat ty karbonový víka a boční plasty na motorce ať se dílo daří a zima je co nejkratší

31081 (674) napsal 12.03.2021 v 08:38

Ano,nezvykle dlouhá.Na jedné straně to strašně utíká ale jinak se to táhne jak smrad,ta doba kdy na ni nemůžeš

Jakub (0) napsal 12.03.2021 v 08:14

Super, jsem zvědavý na konečný výsledek. Můj triple je taky navěšený dost doplňkama. Tak třeba u Tebe ještě získám nějakou inspiraci (ty boční plasty vypadají dobře . Myslím, že se mi doma válí nový tankpad na nádrž, pokud bys chtěla ozvi se do PM a pošlu fotku, pro ten nemám využití.

• 20.5. Motoškola Tomáš Otisk Ostrava

Zúčastnila jsem se tohoto fajneho motokurzu v Ostravě, určitě místním Tomáše Otiska doporučuji. Ví co dělá, kurz je velice příjemný a za dobré peníze. Hodně se naučíte, hodně si pojezdíte. :-DD Začali jsme v 7 ráno něja

Typ: Reportáž
    Vloženo: 07.06.2022
    Uskutečněno: 20.05.2022
  • Finální podoba

Počkala jsem si, mákli jsme si s přítelem, ale myslím že to stálo za to :-DD Je teď v takové podobě, jakou jsem si vysnila |-) Důležité je, že se líbí mě... Poslední úprava byly větší homologované zrcátka a stylo

Vloženo: 11.04.2021
    Uskutečněno: 11.04.2021
  • Co najdeš pod slupkou

Rozhodli jsme se s přítelem, nedávno koupeného Tripla, v na první pohled v pěkném stavu, rozebrat a připravit na sezónu. Čekala na nás různá překvapení. +o( O některých jsme věděli o některých ne. No nevadí, to aby člo

Typ: Oprava
    Vloženo: 28.02.2021