Husqvarna SM 610 ie (2007)

Vlastník Wex
Vloženo 14.1.2021
Aktualizováno 29.1.2021

Vloženo: 29.01.2021, Uskutečněno: 29.01.2021, Stav tachometru: 32750 km, Zhlédnuto: 30x

Koupil jsem staré enduro/MX kola z nějaké staré husqvarny. Osy byly jiné:15 vpředu 20 vzadu a bylo tam mechanické tacho.
Moje Husqvarna má 25 a 25, tj. nyní ložiska ven, zaměření nových ložisek, gufer a spacerů.
Do předního kola musí jít nová osa, kvůli nestandardním průměrům vnitřku kola originál osa použít nejde (neprodává se gufero, které by mělo požadované rozměry). Spacery také nové, aby vše sedělo. Nyní mám vše zakreslené a dám do výroby.
Uvidíme, zda bude vše sedět a jak dobře jsem měřil Případně půjde pokus č.2

Během volného testu nasazení jsem také zjistil, že budu muset nechat přední kotouč odsadit od kola, nebo použít SM 320mm kotouč, ale to se mi moc nechce. Třmen je totiž moc široký a vzhledem k tomu, že se přiblížím se třmenem více středu, tak třmen ani nejde nasadit, kvůli tomu, že se nevejde mezi dráty a kotouč. Uvidíme až osadím kolo na finál, kterou variantu zvolím. Zda půjde odsadit kotouč a použít třmen bez "redukce" na velký kotouč nebo zda budu muset dávat 320mm kotouč.

• Padací protektory na osu kola

Koupil jsem silonové válečky, závitovku, samojistné matky a hurá do toho. Stačilo trochu měření, stojanovka, velké vrtáky na dřevo a bylo hotovo. Drobná úprava s pilkou na železo na jedné straně přední osy, jelikož tam

Vloženo: 26.02.2021
    Uskutečněno: 26.02.2021
  • Polepy

Vzhedem k zašlým plastům, jednomu svařenému plastu a poškrabaným plastům jsem se rozhodl instalovat polepy (y) Polep zadních plastů jsem zatím nedával a nevím, jestli budu dodávat, uvidíme časem. Polepy zakoupeny

Vloženo: 16.01.2021
    Uskutečněno: 16.01.2021