Yamaha XT 660 R (2009)

Vlastník DajaV
Vloženo 12.12.2020
Aktualizováno 25.8.2023

Kryt chladiče, přitažení vodící gumy řetězu

Vloženo: 25.07.2023, Uskutečněno: 25.07.2023, Stav tachometru: 11200 km, Zhlédnuto: 33x

Kolíkovi, myslím z Mělníka, pošleš nákres a on ti vytvoří, co chceš. Trochu mi v jedné věci nevyhověl, ale jinak dobrý. Mít více chráněnej chladič se mi z praktických i estetických důvodů líbí . Zjistil jsem, že vodící guma řetězu na kyvce prdla, v tom spoji utažení, a že už není vodící, ale zavazející. Nebyla opotřebovaná, tak jsem ji přitáhnul takovým profilíkem, a dobrý.

• Véfuk - exhaust system DOMINÁTOR, prďák

O výfuku jsem přemýšlel, co jsem kozu koupil. Výfuky vinuté kolem motoru se mi moc líbí. Trochu se to zvedne. Udělá se místo na schránku a motorka se odlehčí. Co koupit? Nerad od creptusu nereaguje, zrovna tak od sharonu

• Schránka na nářadí

Odstraněním výfuku se ukázalo na levém boku krásné místo pro schránku. Spáchal jsem ji ze spiro-potrubí. Používá se na ventilace, apod. Zhotovení ? Já nevím, myslím loni - 2022.

• AIS systém - Air Induction System, část 2. realizace

Řekl bych, že jsem to spáchal předminulou sezonu, tedy v létě 2021. Rozhodnul jsem se odstranit AIS system, nedalo se s tím jezdit. Motor se chová skvěle (hlavně na nízké otáčky). Stav motorky hodnotím jako stav nového m