SYM Jet 14 (2018)

Vlastník jirous11
Vloženo 8.10.2020
Aktualizováno 8.10.2020

Spokojenost na 125 jezdí slušně:)

Motorka koupena od FIRMA:Moto Havrda (Hradec Králové)

První dojmy - Z jizdy jsem měl supr zažitek. Chtělo by to více kw výkonu škoda že se neprodává s větším výkonem. Po první jízdě jsem byl nadšený. Dobrá motorka ikdyž cena pořizovací byla trochu větší.

Motorku bych doporučil pro - Doporučil bych ji pro začátečníky chlapce i pro slečny do města.

Doplňky na motorce - mám kufr na helmu

Vybral jsem tento model na radu kamaráda a udělal jsem dobře. Najeto mám už aspon 20000km na všech motorkách, není to moc ale aspon něco. Jezdil jsem nejdříve na jawa pařez, pak jawa mustang pak jsem přesedlal na yamaha diversion 650 ta byla zatím nejlepší. Teďmám sym jet 14 rok 2018 125. Jezdí celkem slušně brzdy dobře brzdí ovladatelnost dobrá. Ze spolujezdcem to je trochu horší musí být lehčí:(. Jinak uložný prostor je slušný. Servis bez problémů. Motorka se nejlépe cití samozřejmě na silnici nejvíce jsem jel 110km. Na polní cestě je to trochu horší ale dá se s ní jed.
Jezdím převážně Východní čechy nejdále jsem byl kousek u Prahy. Na motorce se dá bez problému cestovat. Doporučuju pro začátek!!!