Suzuki SV 650X (2020)

Vlastník martin_vavra
Vloženo 25.9.2020
Aktualizováno 25.9.2020

Jedinecny design a vychytany motor.

První dojmy - Zatim zajizdim, takze zatim jen 900km, ale perfektne padne do ruky. Neni az tak tvrda, kdyz jedu rozbitou Prahou. Cekal jsem ze to bude mnohem tvrdsi, ale celkem ty diry a kocici hlavy zehli.

SV650X v cerne barve vypada opravdu luxusne. Nizsi a uzsi riditka oproti normalnium SV jsou perfektni. Stejny posed jako na predchozim stroji, takze me vyhovuje.
Zacinam premyslet nad vymenou koncovky vyfuku, protoze mi prijde, ze jsem malo slyset :).
Jeji ovladatelnost a lehkost je do Prazske dopravy perfektni.

faux4
faux4 napsal 13.11.20 v 00:01 10b.

Poctiva motorka, za tu cenu parada. V ty cerny mi to hodne pripomina prvni serii SV-cka. Souhlasim s tim, ze je to podcenovana motorka. Ten osvedceny motor je pecka. Sam mam SV650, 2001, a dodnes me neprestalo bavit. Mozna by Suzuki mohla zvazit marketing a klidne udelat nejakou premiovou verzi, s obracenou vidlici, rozsirenou nadrzi, klinem pod motorem, ladakem.. proste alernativu k Ducati M796 (schvalne pisu 796 a ne 797..), aby se o ni zas vice mluvilo. Uz kvuli tomu motoru to za to stoji.

puod
puod napsal 30.09.20 v 08:53 10b.

Laďák to chce určitě, jinak super motorka

nexus
nexus napsal 28.09.20 v 14:26 9b.

Kdysi to byl exot, v dnešní záplavě Transformers je z ní už klasika. Sláva za takové motorky

nevo7
nevo7 napsal 25.09.20 v 18:45 9b.

Toto som ešte na ceste nevidel, nik si to nekupuje. Na výmenu by som ja toho videl viac, aby to spĺňalo ten odkaz heritage, výfuk, predný blatník a späťáky. V bielej s hnedým sedlom krajšia kombinácia, ale niekto rád aj temnú stránku Suzuki.

Figi25
Figi25 napsal 25.09.20 v 12:57 10b.

Velice zábavná motorka Jel jsem na ni celkem dvakrát a pokaždé jsem se náramně bavil Rád bych ji potkával častěji na silnicích. Podle mě dost podceňována motorka. Ať slouží. PS: S laďákem to bude luxusní