Honda VFR 800 (2000)

Vlastník xcity
Vloženo 15.9.2020
Aktualizováno 25.9.2020

Vloženo: 10.06.2021, Uskutečněno: 10.06.2021, Stav tachometru: 53971 km, Zhlédnuto: 22x

Tak došlo i na moji mášu a regulátor je v pánu... V křižovatce chcípla na volnoběh a na roztlačení chytla , ale jela jen se zhasnutýma světlama - zkrátka na baterku.
Cesta domů cca 90 km schovanej za kamiony, aby příslušní orgáni o mě nevěděli, bez světel a se sevřenejma půlkama, abych dojel. Zaplať bůh povedlo se.Po řádném přečtení veškerých článků a po přeměření veškerými voltmetry ampérmetry ohmmetry a jinými metry, byl identifikován pachatel ve formě regulátoru.
Zakoupen nový Tour Max RGU-142 k nerozeznání od originálu za báječné peníze na www.megalevnepneu.cz .Regulátor namontován a bude se testovat.

Tak zhruba po roce používání mohu usoudit, že reguláor je zcela funkční a pracuje bez poruch.

Pedl (178) napsal 26.08.2021 v 15:20

Myslím, že jsi nejel 90km jen na baterku, asi jen regulátor dával nižší napětí.

1 reakce

xcity
xcity 27.12.2021 v 09:46

Už si nevzpomenu, když jsme to měřili kolik dával a jestli vůbec, ale možné to je.Nejsem elektrikář, tak jsem po té krasojízdě usoudil , že na baterku....Zkrátka jsem jen amatér, co do motorky leje olej a benzín a občas ji umeje .....

• Výměna oleje po sezóně

Klasická výměna oleje včetně filtru před ukončením sezóny po ujetí 6205 km :-D

Typ: Údržba
    Vloženo: 28.09.2021
    Uskutečněno: 25.09.2021
  • Výměna oleje a fitru

Výměna oleje a olejového fitru před zimou.Následovat bude čištění a mazání řetězu doplnění benzínu do plné a aplikace aditiv od firmy VIF.

Typ: Údržba
    Vloženo: 22.10.2020