renocar_unor

Harley Davidson FLDE Softail Deluxe custom (2010)

Vlastník mira.pav
Vloženo 7.9.2020
Aktualizováno 17.12.2020

Chtěl jsem změnu po dlouhých letech a naskytla se možnost od kamaráda koupit kompletně zrekonstuovaného Harlee, podle mých představ

První dojmy - Motorka mi hned padla do ruky, byla možnost si ji i projed před koupi, počáteční obava s vysokých řídítek opadla hned:) Oproti intráku ma kratší převodové stupně a není tak silná,ale nahrazuje to svým zvukem a srdcem.

Doplňky na motorce - Lazený výfuk Vance & Hines, brašny, plotny, opěrka spolujezdce, sání, zakázkový lak , předkopy, dokoupené sedla

Bylo třeba kvuli manželce si dokoupit některé věci,aby si jízdu mohla užívat stejně jako, já, dokoupila se opěrka spojujezdce s plotnou, zadní stupačky kvůli pohodli se nahradili plotnama, brašny ať jsme schopni se pobalit a přikoupit pohodlnější sedla. Motorka je nejenom po kompletní servisu,ale byl rozebraný motor - přetěsnil se atd , nechal se stříknoutať ať to vypadá podle mého gusta. Zatím jsme najeli něco kolem 2 tis km a nemůžu si na nic stěžovat. Trocha síly chybí oproti motorky co jsem mněl, ale spokojenost je obrovská.

pkkaca
pkkaca napsal 08.09.20 v 00:39 10b.

Budeš ho mít rád,viď?Je to vidět z fotek Taky bych měl...Nádherný kousek

PSanec
PSanec napsal 07.09.20 v 12:32 10b.

Moc pěknej Haryk a ta modrá mu moc sluší.Jen super km.

SlimM
SlimM napsal 07.09.20 v 08:46 10b.

Moc hezká

Vojta_7979
Vojta_7979 napsal 07.09.20 v 08:11 10b.

vypadá moc pěkně!
Tak hodně spokojených km