Triumph Tiger 800 XC (2017)

Vlastník ManowaR
Vloženo 3.9.2020
Aktualizováno 29.9.2022

Vloženo: 03.07.2023, Uskutečněno: 04.06.2023, Stav tachometru: 20000 km, Zhlédnuto: 24x

Společná cesta s KTM z Portugalska. Poslání moto do Porta přes Motogbox (nikdy více), postupná cesta dolů na Tarifu a Gibraltar, pak otočka domů se zastávkou v Andoře. Projety části portuglaských a španělských TET, výjezd pod Pico Veleta, v Andoře výjezd na Pic Negre. KTM v terénu naprosto schopnější, pro dlouhé přesuny zase pohodlnější Triumph, člověk si nevybere Za 13 dní najeto 5000km.

31081 (674) napsal 04.07.2023 v 07:31

Paráda .A co ten Motogbox ?

1 reakce

ManowaR
ManowaR 28.09.2023 v 20:17

MotoGbox za mě zklamání. Jelikož jsme byli jediní, kteří měli přepravu do Porta, tak tu přepravu Motogbox pouze přeprodal jinému soukromníku. Takže motorky se vezly ukurtované v normální dodávce přehozené těžkými plachtami s jiným materiálem, ještě k tomu celou dobu opřené řidítkem o stěnu dodávky, následkem zakrytí byly kufry a plexi na přeleštění (ani jsem neměl sílu to reklamovat).Takže rozhodně žádná přeprava v nějakých boxech, ani nás na to nikdo neupozornil. Jediným plusem bylo předání v neděli na smluveném parkovišti, ale to jsme ani nepotřebovali. Chápu, že jako prioritu mají přepravu do Malagy, ale pak to mají někde jasně napsat, tohle fakt nebylo podle jejich vlastních smluvních podmínek.

• 2023 - dovolená Chorvatsko, Bosna

Rychlý sólo výlet přes Chorvatsko do Bosny a zpět. Ježděno přes krátké úseky TETu, hlavní cíle vybrány dle Offroad Guide a jiných cestopisů, ale celkem klasika. V Bosně návštěva Mostaru a Sarajeva, přes národní park Una

Typ: Dovolená
    Vloženo: 28.09.2023
    Uskutečněno: 28.09.2023
  • 2022 - dovolená Francie, Itálie

Sólo výlet přes francouzské Alpy po Route des Grandes Alpes s cílem na štěrkové cesty v Itálii. Hlavní cíle vybrány dle Offroad Guide - Forte Pramand, Forte Jafferau, přejezd Colle dell'Assietta. Za 10 dní najeto 3300km.

Vloženo: 29.09.2022
    Uskutečněno: 01.06.2022
  • 2020 - dovolená Itálie

Před apokalypsou covidu sólo výlet po asfaltových a štěrkových passech do Itálie, primární cíle v okolí Cortiny d'Ampezzo, pak se zastávkou u moře přes Slovinsko a Rakousko těsně před evropským lockdownem zpátky. Za týde

Typ: Dovolená
    Vloženo: 29.09.2022