Piaggio XEvo 125 (2014)

Vlastník Nagyno
Vloženo 24.8.2020
Aktualizováno 24.8.2020

Piaggio XEVO 125 je supr skútr i pro zdatnější chlapy. ´Tichá, rychlá a dobře ovladatelná.

Motorka koupena od Ráj skutru - Dovoz až domů, vyřízení STK a další. Spokojenost

Yamaha X-max 125: důvod neuveden

První dojmy - Skútr mi padnul hned do ruky ale ještě je brzo hodnotit mám ho jenom týden. Ale je to skvělá věc i na delší vzdálenosti.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodná pro silnější chlapy nebo dámy opravdu je dost těžká. Také je vhodná pro toho kdo nechce skútr jenom do města ale třeba si vyjet několik stovek kilometrů.

Doplňky na motorce - Black edition

Musím uznat, že jsem se obával kvůli tomu zda mě utáhne jelikož mám váhu 1120 kg a výšku 190 cm. Ale opak je pravdou. Jezdí skvěle. To zrychlení asi nebude jako u Hondy CRX ale ta je dobrá tak do města. Jede na dálnici 120 km rychlostí a nejlépe mu sedí rychlost kolem 80km/h. Spolujezdec má dostatek místa pro posed. Místo pod sedadlem a zadní kufr má obrovské místo na odkládaní helmy a věcí. Co mě ale překvapilo, že nemá vepředu kolem řídítek žádný odkládací prostor to je za mě mínus.. Vše musíte dát do kufru. Jinak je to skútr jaký jsem si přesně představoval, opravdu pohodlný a když ho postavíte vedle normální motorky tak je i kolikrát větší. No váha 172 kg je taky znát na otáčení na místě ale to je všude u velkých strojů. Jinak jak se to rozjede je to absolutní paráda krásně drží a krásně klopí zatáčky.

Myschan
Myschan napsal 04.09.20 v 13:16 10b.

Pěkný a užitečný stroj. Přeji hodně radosti