Honda CBR 1100XX Blackbird (2000)

Vlastník Mirexx
Vloženo 23.7.2020
Aktualizováno 30.10.2020

první kontakt s tímhle strojem v r. 2000, neuvěřitelnej pohled na aerodynamický skvost, SR-71 byl dobrý vzor.

Motorka koupena od SRN

První dojmy - Motorku znám, takže bez překvapení. Stále stejné pocity, kterré zůstávají. I když má své roky, tak je to nesmrtelný kult a krásný stroj s neskutečným výkonem. Všechny motorky mají něco do sebe, ale tahle mě fakt oslovila. Ninja 1400, Hayabusa a podobné jsou famózní strojovny, smekám.

Motorku bych doporučil pro - Black je autorita...skromnost, pokora, úcta...bez toho bych na něj nevlezl...a to jsem na motorkách vyrostl. Omluva za drobné překlepy...blbá klávesnice...Dík

Doplňky na motorce - Mašina přijela ze SRN, je komplet v původním stavu a to jsem chtěl.

Blekouše jsem chtěl vždycky. Nadchla mě modrá i když všechny mají své kouzlo. Motor bez vibrací, nekonečný výkon na 6-ku, duální brzy jsou těžká vychytávka, kdy motorka nejde na předek, ale přidřepne si, ovladatelnost překvapí. Nic nového asi neříkám, protože z diskusí čtu, že pocity z Blacka jsou vesměs stejné nebo aspoň podobné. Má své neduhy - regulátor dobíjení, alternátor, elektrika - staré známe problémy, ale dají se vychytat. Jinak spolehlivý stroj.
Je prima, že jsou u nás servismani, kteří tuhle mašinu znají do šroubku. Tímto zdravím kamafráda Edu z OC.
Co se týká stroje, tak výkon pro zkušené střelce, dlouhé táhlé radiály...to je porno, vzhledem k váze méně obratná v točkách, ale pro cestovábní dobrý křižník. Z města raději pryč.
Na netu foto tacho 222.222 km...a o tom to je...spolehlivost motoru. Celkem vyrobeno 85138 Blackbirdů. V r. 2000 vyjelo 3653 kousků.

Jsem rád , že ho mám doma.

Mirexx
Mirexx napsal 29.10.20 v 21:02

Ta motorka je krásná holka v nejlepších letech. ...každej se za ní otočí...duní jak lokomotiva a na nic si nehraje...fakt nehraje. Tahle obluda je neskutečná autorita. Kdo nezkusil, nepochopí. ...respektuji Haya., Zx 12R, zzr 1400, ale...HONDA JE TURBOBUS...miluju motorky...Pařez, Jawa 21, Mustang, ČZ 175 po dědovi, 634/5 , NORTON ES 2, Gsx r 1000...geneze motosportu...a pak najednou...modrej nadzvuk...nemám další ambice...kdo nemá mašinu nežije...

Lubikczcz
Lubikczcz napsal 24.08.20 v 13:07 10b.

Nádherný kousek. Jak jsi psal u mě - kolik jich asi jezdí v takovém stavu. Dávám 10, ať slouží!

iman
iman napsal 10.08.20 v 06:43 10b.

Moto ktora predbehla dobu.

Mirexx
Mirexx napsal 28.07.20 v 15:35

...ahoj, tak Blacka čeká celková repase a očista, motor, detailing laku, nové plexi MRA orig. Honda v modré, komplet kontrola elektriky ( dobrý známý Milan od Znojma ) , nové zadní blinkry, orig. závažíčka v modré, protektory, oprava 2 prasklin na podsedlovém plastu vpravo a u úchytu madla ( oslovím p. Nováka od Brna ). Nad rámec originálu předchozí majitel instaloval lehounce zvýšená řídítka od fy. ABM MOTO, Breisach SRN ), vyleštění svodů a koncovek atd. postupně. Zdar všem motobláznům...M.

KAWAHAB
KAWAHAB napsal 28.07.20 v 08:56 10b.

Pěkně napsaná recenze "Křižníku"