Kawasaki Z 750 (2004)

Vlastník Kudlas
Vloženo 21.6.2020
Aktualizováno 22.9.2020

Povedený nadčasový design a vcelku velká motorka s fajnovým motorem.

Motorka koupena od FIRMA:FSV MOTO (Velim) - Vše proběhlo v pořádku.

Honda CB 600F Hornet: důvod neuveden
Suzuki GSX 750: důvod neuveden

První dojmy - Když jsem ji na netu našel v inzerátu, bylo jasný že ji musím mít. Líbivá a hbitá a poměrně brzo jsme si začali rozumět. Na první motorku možná velká, ale aspoň to člověka naučí, jak se chovat a jezdit.

Motorku bych doporučil pro - Odvážný začátečník a pokročilý.

Doplňky na motorce - Doplňků je několik, přepákování, řidítka, padáky, výfuk Mivv atd.

Spolehlivá motorka, nikdy mě nezradila a vždy dovezla, kam jsem chtěl.

Nejdřív plusy. Motor je parádní. Jakmile se vezme za plyn, i při nižších otáčkách, Zed hned frčí. Radost předjíždět. A žádnou poruchu jsem s ním zatím nezažil.

Podvozek je takovej standard. Na rozbitých silnicích trochu poskakuje, ale to se stává.
Vzhledem k váze, není to žádná štíhlá modelka, nejde mu úplně sázení kolínek zleva doprava. Ale jinak poslouchá a dá se předvídat.

Teď mínus. Brzdy . I s pancířovýma hadicema žádná hitparáda, ale to se u tohohle modelu ví. Motorka zastaví, ale jsou trochu gumový a chce za ně při ostřejší jízdě řádně brát.

Spolujízda je taková, jaká se u naháče čeká. Krátká vyjížďka s frajerkou se nechá, ale tím to hasne.

Cestování je vcelku možný, záleží jak daleko a jak je kdo pohodlnej. Spotřeba je za mě dobrá, 5-6 litrů při rozumný jízdě. Na okruhu jsou to samozřejmě jiný litry.

Suma sumárum : Zed z roku 2004 je libovka na okresky s pár technickýma pasážema. Je to takovej čmelák s parádní motorizací.