BMW R 1150 GS (2000)

Vlastník Pavel1971
Vloženo 31.5.2020
Aktualizováno 23.5.2021

Vloženo: 15.04.2023, Uskutečněno: 15.04.2023, Zhlédnuto: 55x

Po najetí X kilometrů proběhlo pár změn .
Jedna ze zásadních byla úprava sedla. Přece jen po 22 letech výpln trochu ztuhla a potah začal klouzat. Trochu byl přizpůsoben i tvar pro lepší konfort z cestování.
No a když už to bylo u čalouníka,rozšířilo se to i o opěrku a váleček na hrazdu řídítek.
Když už, tak ať to ladí .

Další přišlo na řadu nové plexi. To bylo trochu...
Nechtěl jsem tu velikost co bylo origo a vzhledově mi padlo do oka stavitelné.
Jestli bych ho koupil znovu...?
Co se týče vzhledu a funkčnosti tak určitě ano, co do otázky čistění ... nevím. Jak je to ze dvou dílů co se překrývají, je to naprd.

Zatím poslední změnou byly směrovky.
Po zjištění, že snad všechny čtyři byly léčeny epoxidem a při seznámení s cenou origo světel, přišla volba na jinou variantu a to led. Jsou s homologací, přední mají denní svícení s vyznačením na sklíčku, zadní nají poziční a brzdovou funkci.
Samotné směrovky jsou dynamické a vždy mají nadřazenou funkci.
Taže spokojenost.

Hockdon (0) napsal 15.04.2023 v 22:25

Zase inspiračka pro časy budoucí Blinkry se mi líbí moc.
Loni jsem je měl v košíku,ale bál jsem se,že na tom mamutovi budou jako pěst na oko… Hodně jsem se spletl. Vypadají suprově. Jinak se dívám,máme stejný vkus. Je to velice pěkný kus.
Hlavně ať ti slouží a třeba se někde potkáme

1 reakce

Pavel1971
Pavel1971 18.04.2023 v 06:53

Dík
Ty směrovky potřebují prodloužit, aby nevypadly jak pěst na oko ??pak je to dobrý.To co se mi ale moc nechtělo, byla úprava relé. Risknul jsem to a fungujou?

• Držák telefonu - navigace

Rozhodl jsem se, že si udělám nový držák. Ten původní, co jsem vytvořil nebyl špatný, fungoval, ale tak nějak jsem začal uvažovat o něčem jiném. Měl pár nedostatků, to je pravda. Třeba při používání navigace, jsem kvůli

Vloženo: 02.04.2021
    Uskutečněno: 02.04.2021