Kawasaki Z 1000 (2008)

Vlastník KingFisher
Vloženo 8.5.2020
Aktualizováno 8.5.2020

Kawasaki z 1000, je přesně taková co by jste od ní čekali a určitě nezklame,

Yamaha FZ1 N: Při jízdě byla nijaká , a ani ten vzhled nezaujal tak jak Kawasaki.
MV Agusta Brutale 910 S: Moc malá na mě.
Ducati Streetfighter 1098/s: Asi cena rozhodla

První dojmy - Jízda mě nadchla jak se snadno ovládá, a jde z a plynem i když pár doladění to chtělo, po velkém servisu, seřízení a vyměna pneu jsem již nemohl říct nic špatného.

Motorku bych doporučil pro - Je to pro jezdce co umí a i co chtějí přejít na větší kubaturu. Je velice poslušná

Doplňky na motorce - Zatím jsem instaloval výfuky shark, cnc doplňky , držák spz a led blinkry,

Když jsem se jel podívat na motorku tak jsem jel na rok 2004, u prodejce tam stála a vedle ní tahle již moje :D zaujala mě že jsem odjížděl a chtěl jsem jen tuhle, a nakonec po 2 dnech jsem ji vezl domů.
Mám najeto asi 8 000 a stále ji poznávám. Výkon je dostačující na cestování a i občasné vyřádění, jediné co mě nevyhovuje je sedlo(velice nepohodlné) a stupačky, jsou až moc blízko výfukům.
Spolujezdec má zřejmě pohodlí podle více názorů :D i když často sjíždí na řidiče, ale to nevadí.
když jezdím dálky je dobrá spotřeba asi 6,5L/100 km. při řádění je to i k 9 litrům, tím pádem by mohla pojmout nádrž více litrů.
Servis jsem zatím neměl nijak velký, jen klasika spotřební věci a seřízení a díly nejsou ani tak drahé.

Čadil
Čadil napsal 09.05.20 v 08:28 10b.

moc hezká,super