Kawasaki Z 1000 (2008)

Vlastník huhuhu
Vloženo 18.4.2020
Aktualizováno 18.4.2020

Litrový Naked, čierny lak, sedáky potiahnuté karbon imitation latkoš, alarm s nechutným zvukom ... neviem k čomu je ten úvodný text aby tu človek bludy písal ?

První dojmy - Plusy: Dizajn, posed, palivomer Mínusy: Nevýrazná zradná potvora, dlhšia dráha medzi 2 a 3 rýchlostným stupňom

Motorku bych doporučil pro - Pánom menšieho vzrastu :) Aby na tom nevyzerali podobne tragicky ako korpulentný na yogurte. :D

Doplňky na motorce - Alarm

Výber mašiny skrz dizajn.

Chýbajú trošku tomu gule ako bývalej R1. Spotreba výrazne vyššia ako u R1. Moto je trochu zradná javí sa že gule nemá ale furt tam ta sila litra je a to nieje zrovna moc dobre dá sa to veľmi ľahko podceniť. Možno trošku menšia keď som sa videl v odrazoch výkladov niekedy som si pripadal ako keby idem na skútri :D .. Vie to pekne pretočiť koleso pri malom pridaní plynu. Bol to chvíľkový návrat k moto po 4,5 ročnej pauze od R1. Do budúcna by som volil asi niečo ako kompromis cesta ľahký terén. Bzúkanie po hlavných ťahoch už nieje ono ...a asi už určite nie liter :) Voliako ma to nezobralo ako kedysi.