KTM 1290 Super Adventure (2019)

Vlastník VlČek67
Vloženo 4.4.2020
Aktualizováno 6.4.2020

Horní padací rám - montáž

Vloženo: 04.08.2020, Uskutečněno: 30.07.2020, Stav tachometru: 7300 km, Zhlédnuto: 127x

Ahoj, mazlíka i nadále "mazlím" a nyní dostal horní padací rám od Outback Motortek - montáž poměrně jednoduchá, balení je vč. šroubů a matek, ale nelíbila se mi kvalita a druh šroubů a matek, tak jsem si dokoupil jiné šrouby a matky a teď již jsem maximálně spokojený, vyměnil jsem pozink za nerez a šrouby s hlavou na imbus.
Na kufry jsem ještě nalepil mapy světa. Nafotím a fotky sem doplním.

• První moto-trip s KTM na Balkán

První moto-výlet SK - HU - RO - SRB - Kosovo - Černá Hora - Chorvatsko, průjezd BiH a opět CRO a návrat zpět přes HU a SK. A taky první závada - nefunkční palivoměr, tento týden to dám opravit, takže KTM dostává první č

Typ: Dovolená
    Vloženo: 06.07.2020
    Uskutečněno: 06.07.2020
  • velké plexi Givi

Dnes jsem namontoval velké plexi GIVI, je cca o 8 cm delší a taky širší, tak uvidím jaký bude rozdíl proti originálu s MRA deflektorem, který v +/- 1/3 posunu fungoval lépe než originál v nejvyšší poloze. Velké plexi byc

Typ: Montáž doplňku
    Vloženo: 27.04.2020
    Uskutečněno: 27.04.2020
  • PRG - Kutná Hora - Pce - Seč - Sázava - PRG

Ahoj, než vůbec začnu, tak musím napsat, že jsem pořádně nasra_ý, protože v garáži mi stojí super motorka a dokonce už má i SPZ a já nejezdím, protože přes týden mám opravdu hodně práce a větší část posledních dvou víken

Vloženo: 27.04.2020
    Uskutečněno: 26.04.2020