Rieju RR 50 (2007)

Vlastník LMgroup
Vloženo 30.3.2020
Aktualizováno 30.3.2020

Na svůj obsah a výkon jela hezký, motorka na který se naučí začátečník který chce jezdit na 2T

První dojmy - Moje první dojmy byli udivený už jen z toho jaká byla její nízká cena, jízdní vlastnosti měla na svůj obsah slušný.

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky a řidiče se skupinou ovládající motorky o obsahu 50cc

Rieju rr 50 byla moje první 2T motorka Španělsko Italské výroby. Motorka není stavěná na žádné závody a na to bych ji ani nedoporučoval, je to motorka která jezdí hezky na svůj výkon a je poměrně dost lehká. Jediný co na ní bylo špatné že při rozjezdu se nechtěla chytit otáček ale jen co se rozjela už šla poměrně hezky do otáček i bez přívery(má mnoho 2T motorek) nebo bez různých úprav ale jen přece se najde někdo kdo by chtěl motorku ještě víc popohnat a vyždímat z ní ještě víc. Chtěl jsem ji dodat větší výkon a tady se objevuje další plus že na ní jsou díly s hodně nízkou cenou, pořídil jsem sadu pístu, válec, hlavu válce a kompletní těsnění pro vršek motoru a to všechno mně vyšlo cca na 2800,- po zkompletování jezdila motorka ještě lépe, žádné vady jsem na ni neměl ani minimální jen jsem sedl nalil benzín a olej a stačilo jezdit.