Kawasaki Z 1000 (2008)

Vlastník PetrDo
Vloženo 22.3.2020
Aktualizováno 22.3.2020

Fajn motorka s krásným zvukem (laděné výfuky), karbonový blatník a velkým výkonem.

Motorka koupena od FIRMA:Jiří Horna - Moto Horna (Draženov)

První dojmy - Motorka pohodlná s obrovským výkonem, která mi hned padla do ruky, přes to, že je to moje první motorka, před tím jsem jezdil skútr. Brzdy výborné, dobře dávkovatelné, nejsou jedovaté. I přes svůj výkon s ní lze jezdit v klidu, nezjistil jsem výkonový skok, táhne pořád.

Motorku bych doporučil pro - Motorka opravdu vhodná i pro začátečníka, je to moje první motorka.

Doplňky na motorce - Laděné výfuky Mivvy, karbonový zadní blatníček, ukazatel zařazeného stupně Gipro, teploměr oleje

Motorka se mi prostě líbila, něco jsem si i o ní přečetl, vhodná i pro začátečníky jako jsem já.
S motorkou jsem najezdil zatím něco kolem 1500 km, jezdí si mi na ní dobře, ale je to moje první motorka, tak nemám možnost srovnávání. Co se týče jízdních vlastností myslím, že je stabilní, i na horších silnicích, kterých je v mém okolí taky dost, ovladatelnost také výborná, ochotně jde do zatáček. Motor má síly na rozdávání, táhne pořád, brzdy jsou výborné, dobře dávkovatelné, nejsou jedovaté. Ke spotřebě můžu říct, že zatím jezdím kolem 6 litrů, ale to bude taky tím, že jezdím opatrně a netahám zatím moc za heft. Úložný prostor žádný, ale to jsem vyřešil kufrem. Zatím bezporuchový provoz.
Další zkušenosti budu přidávat s přibývajícími kilometry.

Trinnlee
Trinnlee napsal 22.03.20 v 21:03 10b.

Pekna a hlavne jedina spravna barva pro kawu...

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 22.03.20 v 20:21 10b.