Kawasaki VN 900 Classic (2006)

Vlastník svape
Vloženo 29.2.2020
Aktualizováno 29.2.2020

Prostě Vnko se vším všudy. Pohodové, spolehlivé, krásné. na kochačku paráda.

Motorka koupena od soukromé - Dobrá

Suzuki VS 800 Intruder: Posez a výška

První dojmy - První opravdové moto po 33 letech. Předtím jen Jawa Mustang. První jízda a hned dovoz od prodejce prostě nádhera, hned sedla do ruky. Ze začátku obavy (především osádky doprovodného vozidla prodejce), ale po pár kilometrech seznámení se, jsem jsi jen užíval.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny co se chtějí kochat a neblázní.

Doplňky na motorce - Koupeno s koženými kufry, plexi, padákem (viz.foto). Dodělána jen zásuvka pod sedlo na nabíjení.

Po prvních pár kilometrech v roce 2019 (cca 2500 km) mohu jen doporučit. Vybíral jsem přes půl roku, ze všech recenzí a článků všude možně. Nejvíc mi asi pomohli již proběhlé články na fóru www.motorkari.cz, moc děkuji autorům za tento web a také všem přispívajícím. Vybírán obsah do 1000 cm3, především s ohledem na nevyježděnost. Vnko mi padlo hned do oka a po přečtení recenzí a s přihlédnutím k mé výšce 189 cm bylo rozhodnuto. Po vyzkoušení na místě odvezena po vlastní ose, sice s obavami z první jízdy 250 km (především osazenstva doprovodného vozidla), ale po pár kilometrech seznamování, jsme si hned rozuměli. Dle sdělení prodejce bezúdržbový stroj. Po odjetí výše uvedených km mohu jen potvrdit. Nádhera, užívám si kochačku se vším všudy. Vnko je skvělé, za jízdy dobře ovladatelné, docela slušně brzdí, není problém i jízda přes 300 km. Pro kochačku a jízdy okolo komína bez batůžku jako stvořené.

fery251
fery251 napsal 01.03.20 v 14:26 10b.

Parádní Kawa

žižala.
žižala. napsal 01.03.20 v 13:05 10b.

Supr kousek.

Čadil
Čadil napsal 01.03.20 v 09:37 10b.

Pabli
Pabli napsal 01.03.20 v 05:59 10b.

Pekná kawa . Veľa šťastných km a užívaj v pohodu na cestách