Aprilia RSV 1000 R (2001)

Vlastník pospit
Vloženo 9.2.2020
Aktualizováno 28.10.2020

No nevím, co napsat. Ještě jsem na ní nejel. Kupovaná byla po Vánocích, když zrovna mrzlo jako prase.

Motorka koupena od Salmir (Všejany)

KTM 990 Adventure / S: No pořád ji chci, RSVR byla jenom zábava na zimní večery a vlastně ani nevím, proč jsem ji koupil.

První dojmy - No první dojmy byly super, ale pak jsem si uvědomil, že jsem si zase koupil dárek, který vlastně vůbec nepotřebuji :D Ještě jsem na ní pořád nejel, protože nebylo počasí ani čas, ale už je připravená na okruhovou sezónu. Tu minulou ukončila pádem a tak jsem ji vlastně koupil, když ji minulý majitel už nechtěl dávat do kupy.

Motorku bych doporučil pro - Těžko říct, ale asi pro někoho, kdo ví, co chce.

Doplňky na motorce - Akorát karbonové koncovky Aprilia Racing Sl Carbon a svody 2-2, jinak nevím.

Když jsem ji uviděl, tak mě zase okouzlilo všudy přítomné zlato od Ohlinsu, kovaná kola, karbony a představa, že bych mohl porovnat obě generace V2 Aprilie a navíc vyzkoušet konečně poprvé okruh a nemusel bych přitom mít strach o svoji echt leštěnku Tuono Factory. Toto je původně RSV 1000 Mille R, předěláné na Tuono, na okruh. Byla sklouzlá na pravou stranu, tak si nějakou malou péči vyžádala, ale už je hotová a připravená zase hltat kilometry na okruhu.

Tak jsem se na ní párkrát svezl a není to vůbec špatné, podvozek a brzdy více méně to samé jako na Factorce a s dual výfuky nádherný zvuk - lepší, jak na Factorce. Zadní brzda jde perfektně dávkovat a funguje pořád, asi zázrak :D Původně jsem ji chtěl, co nejvíce očesat a pak zkusit ztrestat na okruhu, ale nakonec mi ji bylo líto a prodal jsem ji vcelku dál. Ale asi stejně osudu v podobě rozebrání neunikne. Prodáno 29.4.2020. A dokonce to vypadá, že to bude první moto, na které nebudu v mínusu, ale to bude tím, že jsem do ní nestihl ani natankovat :D Překupník hadr :D :D

biosák
biosák napsal 09.02.20 v 19:47 10b.

Pěkná potvora