Suzuki VS 1400 Intruder custom (1995)

Vlastník HerrMucha
Vloženo 2.2.2020
Aktualizováno 27.7.2020

Přestavba vol. 2

Vloženo: 25.04.2020, Uskutečněno: 25.04.2020, Zhlédnuto: 22x

Skončila sezóna a další je už za vraty, tak proč to opět nerozebrat do nepojídzného stavu že?

Vracím se opět k "opičákům" přesněji k výšce 40cm, kterou mám vyzkoušenou už z Dragstara, na moji výšku 182 úplně ideální a motorka naroste opticky dvakrát.

Bohužel jsem musel projít i znovu zapojením elektriky i výměnou hadic a plynového lanka, ale vše zatím funguje...snad.

Další na seznamu byl nový zadní blatník a nové podpěry, vracím se k "legálnímu" vzhledu, ale stále se mám v plánu u STK pěkně zapotit.
Zvolil jsem dovoz z Německa, přesněji od firmy W&W Cycles, která nabízí sortiment především na staré haryky, ale najdete tam i spoustu univerzálních dílů, mám odsaď i rybiny, můžu doporučit, peněženku vám to nesežere.

Podpěry jsou na míru vypálené z nerezu podle vlastního návrhu, naštěstí mám šikovného známého, který mi se stavbou hodně pomohl, nerez je zlato pro motorkáře o tom není pochyb.

Použil jsem původní vysoký sissybar pouze zkrácený a s předělanými úchyty, takže jde už demontovat nezávisle na blatníku (opět kvůli STK).

Povedlo se mi sehnat i nový přední ráfek s krásným chromem, kdo má intrudera, tak mi dá za pravdu, že chrom na ráfcích hodně rychle odchází.

Povedlo se mi sehnat i retro gripy od Biltwellu, bohužel v bílé barvě, rád bych je časem vyměnil za červené.

zadní osvětlení jsem už bez váhání koupil z Aliexpresu a jsem zas velmi překvapen kvalitou oproti ceně, vyplatí se.

Ve výrobě je teď základna na King&Queen sedlo z 2ky nerezu a dál už zbývá pouze zklopit a prodloužit laufy s původními rybinami na konci.

Barvu jsme se rozhodl nechat v plechu a čmrknout si něco málo airbrushem, což bude moje premiéra a těším se na výsledek. Nádrž zůstává prozatím originál, v plánu je Peanut ze sportíka, ale o tom zase příští zimu.

Přední blatník montovat nebudu, protože mám rád když na mě lítaj ze silnice sra*ky samozřejmě...a taky to vypadá Oldskůl ne? Na přední vidle jsou nasazený manžety z jawy.

Až bude hotovo nahážu fotek více, projekt nese označení "El Gringo", bude i na nádrži, tak snad brzo poleví karanténa a konečně vyjedu.