KTM Duke 690 (2012)

Vlastník RAMIR
Vloženo 22.12.2019
Aktualizováno 25.7.2023

Vloženo: 23.12.2019, Uskutečněno: 23.12.2019, Stav tachometru: 1000 km, Zhlédnuto: 13x

Jak se všude píše s 690 duke se opravdu nedá jet 50, na 2 moc na 3 málo , takže sem se rozhodl na zadku 3 zoubky přidat, řetěz na to stačí tak akorát, ale už se musí otočit podložky u zadního kola, převod mi vyhovuje, ale možná zkusím časem 1 zub zase přihodit, musím to nejdřív taky ještě projet víc než 30km kolem baráku .

Taky sem konečně zkusil pračku na řetez nad kterou sem uvažoval už snad 5 let a je to dobrá věc, nic se nezasviní a všechno pěkně nateče do skleničky, bez ní už to dělat nebudu.

Dále sem koupil oranžové pásky a při každém rozebíraní je měním místo černých, mazivo od motulu používám co sem začal jezdit a vyhovuje mi, taky sem si vzal čepičky ventilků které mají úplně jinou barvu a tak sem je vyhodil .

Poslední věc byla sada na údržbu filtru KN.

foxdive (0) napsal 27.12.2019 v 16:43

15:45 je ten pravý převod

1 reakce

RAMIR
RAMIR 09.01.2020 v 18:49

No místo kde jezdím nemám hned za barákem a s tímhle převodem bych cestou asi zdechnul, navíc motorku mám sice hlavně na blbnutí, ale párkrát za rok se chci taky někam podívat

• Eliminátor falešného neutrálu

Dostal sem tu radu, že to tam málo kopu, kopat víc samozřejmě pomohlo i tak se mi ale občas mezi 5 a 6 podařilo nedořadit stávalo se to hlavně při jízdě na plnej a rychlím řazením, mám už hodně krátký převod a tak to t

Vloženo: 12.08.2020
    Uskutečněno: 12.08.2020
  • pancéřované hadice hel

Při jízdě po zadním sem se konečně pokoušel, pracovat i se zadní brzdou a když sem dojel domů, byla kyvka celá od brzdovky a nádrž celá od benzínu Zjistil sem, že zadní hadice teče podle lisovaného spoje u banja, bylo

Vloženo: 12.08.2020
    Uskutečněno: 12.08.2020
  • Držák výfuku místo zadních stupaček

Vzhledem k tomu, že zadní stupačky nepotřebuji, rozhodl sem se KTMce ještě malinko odlehčit :-DD a i na pohled je to mnohem lepší.

Vloženo: 17.04.2020
    Uskutečněno: 17.04.2020