BMW R 1100 GS (1998)

Vlastník Hrooch
Vloženo 18.11.2019
Aktualizováno 18.11.2019

Mnohými opěvovaný a mnohými zatracovaný stroj BMW.

Honda XL 1000V Varadero: Řetěz, vzhled

První dojmy - Hned při první jízdě mne překvapila stabilita a manévrovatelnost, schopnost vyhlazovat nerovnosti přední vidlicí je neuvěřitelná. Mimo jiné prvních pár křižovatek jsem troubil, místo blikání :)

Motorku bych doporučil pro - Cestovatelé, kteří nehoní výkon.

Moto jsem koupil kvůli cestování. Původně jsem chtěl nějaký omlácenější kousek kvůli terénu, ale naskytla se mi tahle voňavka - ve výročních barvách, s tlumiči od Wilbersu, komplet kufry a servisní historií.

Hned měsíc po koupi jsem vyrazil s přítelkyní na výlet - Rakousko, Itálie, Švýcarsko, Francie, Monaco, znovu Itálie a domů. Cca 5000 km. Bylo to fajn, rozdíl mezi motorkou plně naloženou a prázdnou pramálo znatelný. Po cestě super pohodlí pro oba, super spotřeba. V Alpách mne to i bavilo. Na dálnicích chybí 6. Rychlost.

Na cestování super. Na projížďky po ČR mi přijde spíš jako auto.. jede fajn, sedí fajn, brzdí fajn, pohodlí fajn.. ale nic víc. Zkrátka dopravní prostředek. Chybí mi tam výkon, chybí mi tam nějaký ten "x faktor". Moc ho nevyužívám, bohužel, přemýšlel jsem i nad prodejem, ale snad bude nějaká další dovča :)

Aziz
Aziz napsal 20.11.19 v 08:49 9b.

deální na pohodové cestování a motodovolené. Spolehlivý tahoun, s trochou té pravidelné péče je to kostěj nesmrtelný... navíc ty barvy paráda

Donald
Donald napsal 18.11.19 v 18:31 10b.

Super mašina, také po takové pokukuji. Takový výlet s 20 let starou motorkou? Nebyl to risk?