Suzuki DR 800 Big (1997)

Vlastník owenovic
Vloženo 30.9.2019
Aktualizováno 23.9.2023

Vloženo: 04.11.2019, Uskutečněno: 04.11.2019, Zhlédnuto: 14x

Bylo na začátku měsíce září a mí kolegové( Slávek,Igor) a já jsme se už dlouho domlouvali na nějakou tu motovyjíždku. Jenomže jsme se né a né domluvit,aby jsme se sešli všichni 3. Ale nakonec se nám povedlo aspon jedno páteční odpoledne. To pro mě znamenalo jet do práce na motorce a po šichtě dorazit na předem námi domluveném místě. V ten den mi hodiny v práci utikali asi jako nikdy . Končím v 15-30 hodin a vyrážím za klukama. kteří už na mě čekají. Asi za necelých 5 min. je už zdravím a celý natěšený se pořád nějak culím . Tak teda jedem. Vzali jsme to cestou i necestou ,polem i nepolem, brodama no prostě parádní odpoledne. Jen já byl trochu zaražený, z toho natěšeného hocha jsem přešel na mírné zklamání a to ze dvou důvodů. Ten první byl ten,že jsem kluky asi zdržoval,protože v zatáčkách jsem si nebyl moc jistý a i kluci se mě ptali co se semnou děje . Po čase ježdění se to trochu poddálo. To je tak ,když si koupím jinou motorku a nemám čas pořádně jezdit . A za druhé jsem byl zklamán ,protože nás fotil Slávek ,jak jezdíme sem a tam a on chudák není na žádné fotce a to mě zamrzelo. On se tak snažil a mě ani nenapadlo se ho zeptat, jestli ho můžu zkusit vyfotit taky. Samozřejmě jsem to klukům neřekl a oni si to tady aspon přečtou. Náše motovyjíždka byla ukončena na pumpě ve Vítkově,kde jsme si dali ještě tak,tak kávičku. Hošani velký díky za vaší trpělivost semnou a obzvlášt chci poděkovat Slávkovi za vynikající fotky. Slávku díky a příště tě zkusím blejsknout já ,pokud mi to teda půjde

JirkaMetal (1) napsal 12.11.2019 v 13:00

Super.

Clint. (77) napsal 06.11.2019 v 09:07

Pěkný Dakar kluci, zpověď taky pecka a komentáře to domalovali a fotky parádní

Mann (1514) napsal 05.11.2019 v 09:00

Chudák, už je skoro jako paní Colombová Ale k jádru té tvojí veřejné zpovědi nebo jak by se dal tento zápis v deníku nazvat .Nějaké fotky určitě nejsou nejpodstatnější, ty jsou takovým přijemným bonusem daného dne. Teda pokud se nějaká povede . Pro tvůj pocit jistoty a radosti z jízdy na BIGovi je nejdůležitější samotné ježdění. Čím více, tím lépe. Což zpočátku platí, troufám si říci z vlastní zkušenosti, dvojnásob. A v tom vidím to největší zdržení. Konec konců četnost společných výletů za celou sezónu má Igor spočtenou docela přesně, čímž jsme se teda zrovna moc nevycajchnovali

To je kázání co?

Zub47 (2) napsal 05.11.2019 v 04:49

zeke11 (138) napsal 04.11.2019 v 21:06

Bigouš je fajn, párkrát jsem na něm jel a super... Hlavně že jste si to užili

-Jandys- (16) napsal 04.11.2019 v 21:00+1

Joo fajne to bylo, jen to tak mít častěji

Milan1963 (272) napsal 04.11.2019 v 20:24

Hezké stroje a jistě i výlet. Fotky parádní !

Jardas444 (10) napsal 04.11.2019 v 19:22

Super

Petr_TA (29) napsal 04.11.2019 v 19:21

Nádherný strojovny

• Toulání se v roce 2022

Člověk se pořád za něčím honí, má malo času a přesto se vždy najde prostor, kdy ten čas může využít pro svůj prospěch. Když jsem se teďkom díval kolik zápisků mám u DRka ,tak si říkám, že na to nějak kašlu,ale když se po

Vloženo: 11.06.2023
    Uskutečněno: 11.06.2023
  • Malá projíždka

Letošek je pro mě více pracovní, předělávám barák ,takže na nějaké svezení je málo času. Ale i tak se podařilo . Jednoho rána jsem si řekl, že pojedu na motorce na stavbu. Tak jsem to vzal samo sebou ob klikou zkontr

Vloženo: 13.10.2020
    Uskutečněno: 13.10.2020
  • Trocha úprav

Tak jsem se rozhodl ,že na bigovi udělám pár změn . Předělal jsem světla z hranatého na dvě kulaté. Staré plexi bylo doškrábané, tak jsem mu dal novou fazonu. Změnil jsem barvu padáku z černé na bílé k tomu i bočák. Vymě

Vloženo: 13.10.2020
    Uskutečněno: 13.10.2020