Suzuki AN 400 Burgman (2009)

Vlastník Ladoborec
Vloženo 4.9.2019
Aktualizováno 4.9.2019

Dělník na dojíždění do práce s velkým úložným prostorem. Zatáhnout za plyn, zvednout nohy a to je vše.

První dojmy - Oproti motorce zde nejsou emoce z jízdy, ale pohodlí a hlavně úložný prostor je úplně někde jinde. Jen sedět, vozit blbosti pod sedlem a tahat za plyn :)

Motorku bych doporučil pro - Pro každého, kdo se chce stěhovat, ale nechce jezdit v autě

Doplňky na motorce - Zatím nic, ale chci plexi, kufr, reflexní pásky na kola

Potřeboval jsem stroj na dojíždění do práce, takže šlo čistě o praktickou koupi. Dojíždíme s přítelkyní skoro 130km denně, takže jsem chtěl něco většího, pohodlnějšího a relativně spolehlivého.
Zvažoval jsem ještě Hondu SH300i pro velmi dobré recenze co se týče spolehlivosti a jízdních vlastností, ale moc se mi nelíbila a ten úložný prostor pdo sedlem orpti Burgmanovi je úsměvný.
Skútr jezdí podle představ, na dálnici s prstem v nose v pohodě 150km/hod, spotřeba do 4,5L/100km. Ve městě se pak mezi auty projeví větší rozměr a hmotnost stroje, kdy si nic nezadá s velkou motorkou.
Časem určitě chci vyšší plexi, protože se mi vítr hrne přesně na hlavu. Možná pak ještě kufřík, ale zatím nám stačí prostor pod sedlem.
Na cestování se teprve chystáme, ale kdo ví, jestli to letos ještě stihneme.