BMW F 650 GS (2004)

Vlastník Charliee
Vloženo 10.6.2007
Aktualizováno 1.2.2016

Vloženo: 22.06.2009, Uskutečněno: 21.06.2009, Zhlédnuto: 3x

Konecne jsem po dlouhe dobe zase osedlal koniky. Sice bylo v devet rano jeste okolo osmi stupnu, ale vhodne obleceni to napravilo. Silnice jeste nebyla vyschla, tak jsem mistama jel jako podelanej, ale behem hodinky uz to stalo za to. Pohled na mihajici se krajinu stal za to. V porovnani s unorem uz neni nic zluty, ale vsechno se nadherne zelena.

• Tak to prislo ... prodej...

Po dvou mesicnim premyslenim jsem se rozhodl svoje oblibene koniky prodat a zacit se pripravovat na koupy neceho vice cestovniho. (y) A kdyz mluvim o pripravovani se, tak uz jsem se vlastne i celkem rozhodl... :-DD ...B

Typ: Prodej
    Vloženo: 19.01.2016
    Uskutečněno: 19.01.2016
  • Nejdulezitejsi podnik v roce, kteryho se clovek musi zu

Toy Run 2015. :-DD Cílem je uspořádat veřejnou akci na oslavu motorkaření se silným zaměřením na pomoc dětem z rodin v nouzi během vánočního období. Tradičně je vybrán St Vincent de Paul jako příjemce tisíce hraček a

Vloženo: 14.12.2015
    Uskutečněno: 13.12.2015
  • Projizdka na necem jinem - BMW F 800 GT

9:00 hodin, sobota ráno a vnější teplota je 35,5 stupňů, Rozhodl jsem se vyzkoušet model BMW F 800 GT. Jezdim na F 650 GS uz 10 let a začal jsem přemýšlet, že je čas na nejakou to změnu, změnu na „touring“. Otázka pr

Vloženo: 06.12.2015
    Uskutečněno: 05.12.2015