BMW F 650 GS (2004)

Vlastník Charliee
Vloženo 10.6.2007
Aktualizováno 1.2.2016

Vloženo: 08.04.2009, Uskutečněno: 11.11.2006, Zhlédnuto: 6x

Pekny den na vyjizdku. Provedli jsme ji po praci, zase tech nasich 150 - 200km, a nakonec jsme zkoncili uplne jinde nez jsme chteli. Na plazi.

Charliee (0) napsal 23.11.2015 v 11:24

Tak ted jsi mi dala motivaci na "next bike trip". Vezmu kameru a taky neco natocim.

Wildaja (44) napsal 23.11.2015 v 06:53

Děkuji za odpověď . Zrovna tento kousek země jsem si v té době ... asi před 9 lety dohledávala přes google mapy, nebo, jak , už ani nevím, ale přiblížilo mi to celé to stavení i s vrtulý na vodu. Tenkrát jsem snila, že to je to, co bych chtěla a kde by se mi líbilo žít . Práce se nebojím a jezdit na koních bych si vzpomněla. Dnes už to není tak ve mě aktuální ... i když , při trošce fantazie bych se tam teď proháněla už i na krosce .
Myslím, i že fotky z tama by nadchly , je to zajímavá země .

Charliee (0) napsal 19.11.2015 v 11:17

Dik, ten serial se tocil na jedne farme na severu od Adelaide. Myslim, ze to nekdo koupil na "Bed and breakfast" po tom co se to stalo tak slavny. Ani nevim kolik roku tam tocili. Jezdi se kolem dokola dobre.

Wildaja (44) napsal 16.11.2015 v 15:50

Páni . Tak jsem se vrátila v čase, kdy jsem sledovala seriál McLaudovy dcery . To myslím vážně a tam mě Austrálie uchvátila , i když jen z pohledu diváka. Krásné fotky a tak Ti to tu zhlédnu celé .

• Tak to prislo ... prodej...

Po dvou mesicnim premyslenim jsem se rozhodl svoje oblibene koniky prodat a zacit se pripravovat na koupy neceho vice cestovniho. (y) A kdyz mluvim o pripravovani se, tak uz jsem se vlastne i celkem rozhodl... :-DD ...B

Typ: Prodej
    Vloženo: 19.01.2016
    Uskutečněno: 19.01.2016
  • Nejdulezitejsi podnik v roce, kteryho se clovek musi zu

Toy Run 2015. :-DD Cílem je uspořádat veřejnou akci na oslavu motorkaření se silným zaměřením na pomoc dětem z rodin v nouzi během vánočního období. Tradičně je vybrán St Vincent de Paul jako příjemce tisíce hraček a

Vloženo: 14.12.2015
    Uskutečněno: 13.12.2015
  • Projizdka na necem jinem - BMW F 800 GT

9:00 hodin, sobota ráno a vnější teplota je 35,5 stupňů, Rozhodl jsem se vyzkoušet model BMW F 800 GT. Jezdim na F 650 GS uz 10 let a začal jsem přemýšlet, že je čas na nejakou to změnu, změnu na „touring“. Otázka pr

Vloženo: 06.12.2015
    Uskutečněno: 05.12.2015