Honda NC 750S (2018)

Vlastník berry_76
Vloženo 4.8.2019
Aktualizováno 23.5.2020

Vloženo: 06.08.2019, Uskutečněno: 16.07.2019, Stav tachometru: 6400 km, Zhlédnuto: 51x

Dovolená se blížila, cestovní horečka se tomu úměrně zvyšovala a já pomalu začal panikařit, jak povezu bagáž? Měl jsem zakoupené boční brašny Biketek Urbano , ale po rozložení na max. objem ve mě moc důvěry standardní uchycení nebudilo. Takže jsem začal přemýšlet co s tím, nechtěl jsem nikde řešit namotanou brašnu v kole (v tom lepším případě). Díky namontovanému nosiči pro Top case Kappa bylo vymyšlení opěr a následná montáž už velmi jednoduchým krokem. Jsou to jednduché opěry vlastní výroby ve tvaru "C" přišroubované k nosiči top case. Použil jsem o 5 mm delší šrouby než původní. Je to svařenec ze 4 částí z obyčejného plocháče 5x30 mm nebo 5x25 mm. Pak jen nastříkáno černou matovkou. To budu muset ještě pořešit, na hranách barva nevydrží. Tvar jsem volil přesně podle mých brašen. Ty se jen opírají boky, aby nemohly padnout do prostoru kola. Na brašnách jsou po obvodu poutka, kterými je jistím dodanými pásky k opěrám. Brašny sice mají možnost nějakého pohybu, ale jsou natolik zajištěné, že nemůžou způsobit za jízdy žádnou neplechu a to ani při rozložení na největší objem.

• Držák navigace a nabíječky

Kdo zná Hondy NC tak ví, že na řídítkách není moc prostoru k instalaci jakýchkoliv doplňků, obzvláště pokud se jedná o DCT, kde další prostor zabírá parkovací brzda. Před dovolenou jsem tedy začal řešit, jak umístit držá

Vloženo: 06.08.2019
    Uskutečněno: 01.07.2019
  • Vyšší plexi

Montáž vyššího plexi, značka Puig Touring , zakoupeno v 2Hmoto. Montáž jsem provedl hned na místě, před prodejnou :-) A domů už se jelo parádně.

Vloženo: 06.08.2019
    Uskutečněno: 10.06.2019