KTM LC8 950 Adventure S (2004)

Vlastník Sete
Vloženo 3.6.2019
Aktualizováno 25.7.2020

Velký servis + montáž doplňků

Vloženo: 20.01.2020, Uskutečněno: 19.01.2020, Stav tachometru: 43740 km, Zhlédnuto: 22x

V rámci přípravy na sezónu 2020 provedeno:

* odstranění SAS a EPC
* původně jen kontrola vodní pumpy, následně její repase, protože ve 30tis.km se na to původní majitel evidentně vybodnul...
* kontrola ventilů, bez nutnosti seřízení, všechny vůle v normě
* vyměněn olej + filtr + všechna těsnění, vzduchový filtr, svíčky, chladící kapalina
* propláchnutí žeber chladiče, celkem slušné pískoviště
* repase vidlic
* montáž pořádného šusplechu pod motor
* montáž nových výfuků Leo Vince
* montáž přídavného ventilátoru, zapojen přímo z baterky přes relátko nezávisle na originálním ventilátoru, vypínač na řídítkách
* přezuto na chlupaté pneu

Mann (1514) napsal 24.01.2020 v 09:28

Podle nazutých pohorek to vypadá na ostřejší jarní nástup Všemu bych tak nějak rozuměl jen jedno mi nejde do hlavy Proč měníš Akrapy za Vincky, kvůli vzhledu?

1 reakce

Sete
Sete 24.01.2020 v 13:17

Ze zvuku Akrapů jsem nebyl úplně na větvi, s homovložkama jak originály, bez nich už zase moc velký kravál a díra ve výkonu ve středních otáčkách. Kamarád o ně projevil zájem, zároveň jsem dostal zajímavou nabídku na nové Vincky, tak jsme udělali akci kulový blesk. Jo, Akrapy ke KTM tak nějak patří, ale já měl vždycky radši Leo Vince

Radus88 (8) napsal 20.01.2020 v 19:58

• Rakousko, Slovinsko, Chorvatsko

Kapku jsme se provětrali v Rakouských a Slovinských Alpách, den se váleli u moře a pak zase zpět. Cestou tam jsme navštívili KTM muzeum v Mattighofenu a RedBull v Salzburgu. Ve Slovinsku jsme dali cca 30 km po šotolině,

Typ: Dovolená
    Vloženo: 10.08.2019
    Uskutečněno: 04.08.2019
  • Porod ježka proti srsti aneb montáž nosičů BigHusky

No nebudu to protahovat, trochu jsem se u toho vyvztekal, viz popisky u fotek. Na fotce č.8 je domlouvátko, kterým jsem to na konec nějak porovnal, rozdíl vzdáleností nosičů od blinkrů se zmenšil z 5mm na 1mm, rovnoběžno

Vloženo: 21.06.2019
    Uskutečněno: 20.06.2019