Suzuki DL 650 V-Strom (2019)

Vlastník severnigee
Vloženo 30.5.2019
Aktualizováno 30.5.2019

Vloženo: 10.06.2019, Uskutečněno: 26.05.2019, Stav tachometru: 850 km, Zhlédnuto: 9x

V neděli jsme ještě mrkli na Stezku v oblacích a vojenské muzeum. Potom už směr domů. Nejprve zkratkou přes Polsko (otázka kolegy po návratu do Čech, zda můžu do zahraničí s papírovou převozní značkou, patří rozhodně do kategorie zbytečných otázek). Z Náchoda už jsem jel sám, stále jsem si přidával nějaké zatáčky. Směr na Krkonoše a Jizerky mi připadal ideální. Na semaforu horské silnice jsem dojel tři polské motorkáře v kůži. Jel jsem nejdřív za nimi, ale oni jeli tak moc pomalu :(( to jsem přitom stále dodržoval 5 tis. otáček jako max. :) Před Harachovem jsem to stočil na Jizerky a užil si další zatáčky. Pochopil jsem, že vzniká závislost.
Když jsem přijížděl k Liberci, uvědomil jsem si, že požadovaných 800 km s omezenými otáčkami budu mít natočených zrovna před garáží. Tak to by bylo po celém víkendu opatrného řazení skoro škoda. Tak jsem ještě jednou otočil řídítka a projel Kryštofovo údolí (právě 800 km), abych se mohl přehoupnout přes Ještěd s otáčkami až do 7500. Několik Mercedesů a Audin významně překáželo :)
V-Strom?
Bůh existuje!

• Seznámení? Ukončeno!

Rychlá rekapitulace: najeto 2500 km, za tu dobu jsme si na sebe zvykli (no, vlastně jestli ona na mě, to nevím). Poslední úprava byla montáž deflektoru na plexi - dva malé šroubky a je to. Výsledek ohromující - při ryc

Vloženo: 22.07.2019
    Uskutečněno: 22.07.2019
  • Doplňky I.

Motorka je dobrá, ale ještě se tomu dá pomoct :) Už při koupi jsem objednal (a očekával, že na motorce bude namontován, neb takový byl ústní příslib prodejce, hlavní stojan a padací rám - leč skutečnost byla a dodnes, t

Vloženo: 23.06.2019
    Uskutečněno: 23.06.2019
  • První kilometry

V pátek odpoledne jsem převzal v motosalonu motorku. Nasoukal jsem se do motohadrů, nasadil přilbu a pod ní schoval široký úsměv. Fakt to nešlo zastavit. S prvním otočením kol se to spustilo. Vyrazil jsem do Jeseníků na

Vloženo: 09.06.2019
    Uskutečněno: 25.05.2019