Honda CBF 600S (2006)

Vlastník ToM-Horní
Vloženo 16.4.2019
Aktualizováno 5.6.2019

Černá kráska se kterou chci začít!

První dojmy - Čekám na ní

Doplňky na motorce - Zatím nic.

Byla nevyužitá u šváry a tak jsem se s ním domluvil na vyzkoušeni. Na velké moto teď začínám tak uvidím jestli je to dobrá volba.
Měl jsem v hledáčku spíš silnici enduro. Hodně se mi líbí Triumph Tiger 800. Ale je to nad mé finanční možnosti.

ToM-Horní
ToM-Horní napsal 05.06.19 v 11:09

Ahoj Petře.
Tak prvních 1500 km mám za sebou a musím ti dát Petře ale i ostatním co to píšou za pravdu. Je to “hodná” motorka! Sžíváme se celkem v pohodě a jsem spokojen a ty řeči okolo že 600 je málo a že mám jít alespoň do 1000 nechávám okolo sebe jen tak plynout. Pro začínajícího jezdce úplně v pohodě!
Srandovní také bylo když jsem jel přezouvat a udělat základní servis, tak mechanik Mára zíral na rezetu a vůbec všechno jak je to netknuté! ? Teď má motka celkem 12600 km. Těším se teď na trip do Itálie. Tak po návratu pokusím něco připsat. ToM

PetrSV650
PetrSV650 napsal 19.04.19 v 09:05 10b.

Zdar kolego,
jelikož mám stejnou - červenou, 2009, tak můžu říct, žes nemohl vybrat líp
Začínal jsem na motorce znova po 25 letech - v 49 a to jsem si teprve dělal papíry na velkou !
Moje první motorka byla Suzuki SV 650N, na rozježdění po letech skvělá, pak přišla Suzuki GSR 600, se svými 100 HP na mně až moc velké dělo, a taky naháč , potom Kawasaki Versys 650 - za mně totálně krok vedle, a teď jsem konečně zakotvil u Hondy CBFka, která mi padla bezvadně "do rukou" a jsem spokojený jako želva Koupil jsem ji kompletně "okufrovanou", takže není co řešit. V mým 54 nejsem žádný brusič, jen pohodový cestovatel, zatím okolo komína. Většinou mám výlety s bodem zájmu - zámky, památky atd. a večer domů. Letos mi to nevyjde, ale příští rok mám naplánováno Chorvatsko, tak na 14 dní. 2 dny na cestu tam, pak 5-6 dní u moře a přes Bosnu a Maďary zpět. Sleduju tady cestopisy, na Youtube jsou perfektní videa, a Chorvatsko mi velmi přirostlo k srdci. Potom se uvidí.
Tak dobře pořiď při koupi a hlavně kolama dolů.
Je to motorka, která dovede dost odpustit a poježdění na ní (aspoň pro mně ) je velká radost a požitek.
Těch 78 koní mi stačí až do boha, poněvadž jezdím sám.
Sem chodím jen občas, tak dej třeba na mail vědět, jak jsi pořídil.
Čus , Petr