BMW K 1200 GT (2008)

Vlastník Massakra
Vloženo 1.2.2019
Aktualizováno 9.12.2023

Vloženo: 17.03.2019, Uskutečněno: 16.03.2019, Stav tachometru: 23429 km, Zhlédnuto: 10x, Firma: National Cycle ZTechnik

16.3.2019 - Konečně dorazil Plexi štít Americké firmy ( National Cycle ZTechnik ).
Byla sobota kolem poledního tak jsem si říkal že půjdu prohodit staré ( originál ) plexi za nové V-Stream. Od začátku vše nasvědčovalo tomu že to nebude tak příjemné jak jsem čekal , už po odchodu z bytu jsem si opřel plexi o (chodbovou zeď ) než jsem stačil zavřít dveře tak plexi sklouzlo na zem ,ne naposledy. Také my dorazil laděný výfuk ( ten budu montovat jindy ) , vzal jsem ho při jednom když jsem jel do garáže. Dorazím do garáže , otevřu jí plexi položím na ( kolegovu ) mašinu co jí tam má umně schovanou. Jako bych to přivolal kolega v ten čas dorazil. Šel ke své motorce aby se podíval a natočil jí , nevšiml si však ležící plexi na sedačce a jak s tím škubnul už se plexi kutálelo po zemi ( podruhé ) a pořádně. Ještě jsem ho nenamontoval a už jsem ho měl poškrábaný. Naštěstí škrábance nejsou v zorném poli , nýbrž na bocích v horních rozích štítu. Tam to tolik nebolí.

O den později v Neděli 17.3.2019 - Bylo krásné příjemné počasí nepršelo a bylo teplo tak jsem vyrazil na vyjížďku vyzkoušet nový V-Stream v provozu.
Ale, mohu z lítostí říci že jsem dost s klamán. Podle recenzí to mělo byt bezkonkurenční. Při Jízdě do 80 km/h to jde trošku profukuje do boku ale , nic hrozného. Jak se to rozjede nad 80 km/h až do 120 km/h tak už to fouká za záda a turbulence ze předu začíná házet hlavou. Zdá se že je to horší než originál ten foukal jen na boky. A od 120 km/h už to hází z celým člověkem jako by tam ani žádný větrný štít nebyl. Je pravda že jsem jel zatím jednu zkušební jízdu a to ještě docela foukalo. Nebudu tedy zavrhovat a udělám další cesty a uvidíme. ( Snad se to zlepší ).

• Servis IV.

31.1.2020 Je tu další servisní interval mého BMW. Kromě výměn provozních kapalin bylo uděláno velkého servisu a to GO - kardanu a diferenciálu * Napínák řetězu + řetěz * Seřízení ventilů * Nová baterie *

Vloženo: 01.02.2020
    Uskutečněno: 31.01.2020
  • Výměna Pneu Přední II.

18.9.2019 Proběhla výměna předního pneu značky BRIDGESTONE ( BT-016 ).

Vloženo: 25.10.2019
    Uskutečněno: 18.09.2019
  • Výměna Pneu Zadní II.

7.9.2019 Proběhla výměna zadního pneu značky BRIDGESTONE ( BT-016 ).

Vloženo: 25.10.2019
    Uskutečněno: 07.09.2019