Cagiva Planet 125 (2000)

Vlastník malyvenaCZ
Vloženo 23.9.2018
Aktualizováno 8.6.2019

Vloženo: 08.06.2019, Uskutečněno: 10.10.2018, Stav tachometru: 35 km, Zhlédnuto: 58x, Firma: Scooby Moto

Tak jsem jí dotáhl do servisu, aby jí taky někdo odborně zkouknul. A nestčím se divit co vše bylo v nepořádku. Karburátor zadělanej jako prase, Elektřinu si doma někdo dělal sám, to byla taky podívaná. Prasklá příruba a mírně ohnutý podledlový rám. Měnila se zadní guma, řetězovka, řidítka jsem místo chromových vyměnil za černý matný., předělala se elektřina, celá se komplet vyčistila, spravila se příruba a nalakovala se nádrž do černé. Servis vyšel i s dalšíma drobnými opravami na 15k . Motor a spojka se zatím nechali být.

• Konec sezóny.

Tak mám odježděno prvních 500 km a zatím jsem spokojený. Motorka slouží dobře bez technických závad až na občasné prokluzování spojky. Pomalu si zvykám na tu porci výkonu a zkoumám hranice. Motorka je dělaná na okresky

Vloženo: 08.06.2019
    Uskutečněno: 07.10.2019
  • Spojka

Asi po 500km se dotáhl řetěz. Motorka funguje celkem v pořádku, až na spojku. Čím dál tím víc se mi stává, že se při rozjezdu kousne. Tak se vracím zpět do servisu, aby se na to mrkli. Když jí rozdělali, nestačil jsem se

Typ: Oprava
    Vloženo: 08.06.2019