Yamaha WR 125R (2013)

Vlastník Dom1n
Vloženo 3.8.2018
Aktualizováno 25.3.2021

Malá velká motorka kterou si ihned zamilujete během prvních pár kilometrů jízdy.

První dojmy - Po YBR 125 v autoškole a týdnu na babettce to "trhalo" ruce :D . Byla taky nezvykle vysoká,, je to o něčem jiném když nedosáhnete oběma nohama na zem. Ale na to se rychle zvyklo. Je to moje první motorka takže mi přijde jako dokonalý stroj ze Země vycházejícího slunce. :D

Motorku bych doporučil pro - Rozhodně pro vyšší postavy není to pro žádné kostitřasy :D

Doplňky na motorce - Koncovka Arrow
Blástry UFO - https://www.moto-uf...37-p32577/?vid=32578
Custom samolepky :D

WeRo jsem si vybral protože jsem poměrně vysoký a na ostatních dvácách bych byl jako vosa na bonboně. To byl jeden z hlavních požadavků. Taky kvalita zpracování Yamahy jasně převažuje čínské motorky. Akorát ta cena. :D Ale peníze jsou od toho aby se utrácely. :D
S motorem nejsou žádné problémy bouchá si jak má. Brzdy nemám moc s čím srovnávat ale zachránily mě už od návštěvy kufru octávky. :D Spolujezdec ideálně spolujezdkyně :D dají o sobě vědět hlavně do kopců, takže ideálně volte slečny útlejšího pasu. :DD O úložném prostoru se nemá cenu bavit. Pod sedlo se vám vleze tak akorát krabička tictacu, lékarnu vozím za maskou, vleze se tam tak akorát.

HondaOK
HondaOK napsal 06.08.18 v 22:58 9b.

Pěkná. Ať ti dělá radost