Aprilia RSV 1000 R (2003)

Vlastník Dablicek200Mph
Vloženo 30.7.2018
Aktualizováno 23.3.2019

Vloženo: 16.08.2018, Uskutečněno: 16.08.2018, Stav tachometru: 31649 km, Zhlédnuto: 9x

Už od koupi trošku bojujeme s přehnaně vysokým volnoběhem a celkově směsí na pitchu. Bajk střílí z laufu jak pominutý a nechce se mu fungovat v nižších točkách.
Jo, vím, že je podtočený, ale...
...Sakra, moje lehce podtočená bývalka v těch dvojkových vracákách fungovala nějak líp. Nebyla tak chabrus na plíce (vypůjčeno do Spijkera).

Proto jsme se rozhodli prubnou moji bývalou jednotku koupenou od Plejby. Leží už skoro rok pod nánosem prachu, tak ji pěkně vyfoukáme a mrknem rovnou i na vnitřnosti, jestli tam taky náhodou nejsou nějaký smítka. A hle na co nepřicházíme...???

...Hmmm, tohle není původní čip. Po konzultaci se strejdou Googlem zjišťujěme, že tam máme tu nejlepší stonožku, co v téhle jednotce kdy mohla být.
Verdikt je jasný - šup s ní do eRka.

Volnoběh se krapet zlepšil, ještě to pořád není ono, ale to doladíme. Hlavně bajk konečně funguje jak jsme byli zvyklí a srdíčku se konečně chce pořádně pumpovat už od 4k. Už bylo načase. Taky odezva plynu je hnedle živější a střílení je ta-tam.

Celkově je bajk hned použitelnější i při street legal aktivitách.
Na oplátku o trošičku víc vibruje. Přesně jako bývalka.

SPIJKER (93) napsal 19.08.2018 v 22:55

krasna prace... ja bych si z dovolenim také vzál...

• Lehčí facelift

Říkal jsem jí, že bude moje leštěnka a přibude druhá. Teď už jí neříkám radši nic a bude z ní okruhovka. :-P Samo za předpokladu, že přežil rám. No a nadobro nás opustil výfuk a SPZ. Nějak nebyli k nalezení. Přede

Typ: Havárie
    Vloženo: 15.10.2018
    Uskutečněno: 13.10.2018
  • Podzimní Dubá

Jak se u mě začíná stávat tradicí, zase jsem si musel dát vetší podzimní pojezd na rozloučení se s touhle sezónou. Volba padla na Dubou. Chtěl jsem ji letos konečně omrknout a tak jsme se do toho se Zoe pustili po hlavě

Vloženo: 28.09.2018
    Uskutečněno: 28.09.2018