Triumph Tiger 1050 (2009)

Vlastník Mijo
Vloženo 18.6.2018
Aktualizováno 18.6.2018

Ideální univerzál pro české okresky.

První dojmy - První dojmy super ergonomie a uvolněný neunavující posed.

Motorku bych doporučil pro - Každému kdo hledá něco univerzálního. Doveze pro rohlíky, na větší dovolenou a když na věc přijde dá se i trochu zasportovat. Jen asi nebude úplně ideální pro postavy pod 170 cm.

Doplňky na motorce - Od předešlého majitele padací rámy, držáky kufrů a KN, já jsem jen doplnil o kufry, jiný zrcátka, protože v původních jsem moc neviděl a rozšíření se mi nelíbilo, výfuk, úprava air boxu a mapa.

Přemýšlel jsem, co pořídit po FZS 1000 a v rozumné cenové hranici. Většinou jsem měl naháče a první myšlenky se ubíraly tímto směrem. Už to vypadalo na GSX 1400 a věřím, že jednou bude v mé garáži, ale mrzelo by mě nevyzkoušet v životě nic jiného než 4V a tak jsem začal přemýšlet o Triumphovi. Zachovalý kousek byl nedaleko, no a když už byl v pěkném stavu nebylo moc o čem přemýšlet.
Najeto mám pouze cca 2t, tak je na nějaké úvahy brzo, ale myslím, že to nebyla špatná volba. Podvozek na naše okresky super, brzdy není co vytknout a na motor si zvykám. Na normální ježdění super, jede krásně odspodu, nezáludné chování. Trošku vibrace a subjektivně ty koule co litrovej Fazer to nemá, ale motorka jako celek ve své cenové relaci výborná.

Milan1963
Milan1963 napsal 25.06.18 v 11:30 10b.

Podařený stroj v krásné barvě.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 18.06.18 v 14:33 10b.

prdivous
prdivous napsal 18.06.18 v 12:42 10b.