BMW K 1200 GT (2003)

Vlastník Rupin
Vloženo 9.2.2018
Aktualizováno 9.2.2018

Pořádná mašina pro velkého chlapa.. Když jsem několikrát slyšel že ten Fazer kdž na něm sedím je opravdu malý, tak sem se začal poohlížet po jiné..

Motorka koupena od FIRMA:MotoTrade (Třebíč) - Super jednání, dost času k vyzkoušení-porovnání moto, no stres, kávička .. čajík a znova třeba projet jiný stroj, to není problém.. kupoval jsem v únoru -3° Plná spokojenost.

BMW R 1200 ST: Sice dvouvál, paráda, ale spíše sportovnější posez, na delší cesty asi nepohodlnější, aspoň pro mě.

První dojmy - Opravdu težká na manipulaci na místě, jsem opravdu "velký" chlap, takže se s tím celkem v poho poperu. Když se dostane do pohybu je to Ok. Úžasné brzdy a než si člověk zvykne přijde vhod ukazatel zařazené rychlosti. Koupeno 3.2. takže moc nenajeto

Motorku bych doporučil pro - když máš něco najeto, tak není problém a pokud nejsi opravdová muší váha, tak i ta manipulace se dá.. jen je třeba více přemýšlet, kam zaparkovat :-)

Je to velká pohodlná kráska, pro mě akorát.. Mám ji pár dnů, moc sem nenajezdil, ale úžasné je to, že na mě minimálně fouká! Mrzly jen ruce.. Kdyby byly na heftech chrániče, dalo by se jezdit i teď..
...od března to už snad začne, to napíšu jistě více..

suzukipetr
suzukipetr napsal 09.02.18 v 10:54 10b.

Supr stroj , hlavně že je to BMW !!!

goldrex
goldrex napsal 09.02.18 v 09:57 10b.

Taky jsem nakupoval motku v mototrade a opravdu nadstandartní přístup at slouží dobře

tomcruise77
tomcruise77 napsal 09.02.18 v 05:43 10b.

krásná barvička, také jsem přerostlejší, hodila by se mi taká mašinka.